En iyi b segmenti otomobil sizce hangisi?

• Konuyu başlatan 01472583690
  • Başlangıç tarihi

En iyi b segmenti sizce hangisi?

• Hyundai i20

Kullanılan: 25 11.1%
  • Skoda fabia

Kullanılan: 21 9.3%
  • Volkswagen polo

Kullanılan: 45 19.9%
  • Honda jazz

Kullanılan: 9 4.0%
  • Opel corsa

Kullanılan: 5 2.2%
  • Ford fiesta

Kullanılan: 76 33.6%
  • Peugeot 206

Kullanılan: 3 1.3%
  • Toyota yaris

Kullanılan: 8 3.5%
  • Renault clio

Kullanılan: 14 6.2%
  • Seat ibiza

Kullanılan: 20 8.8%

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

becool

Profesör
1 Nis 2017
177
450
1,235
27
Antalya
Fiestaya oy verdim fiesta kullaniyorum fakat ic mekan bir sure sonra bayiyor dis tasarimda nedense polo benim gozume daha hos gozukuyor. @gtepro egeanin c segmentin olduguna eminmisin ben b diye biliyorum ?

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Fiesta olduğunu düşündüğüm için kendi arabamda tercihim fiesta olmuştu. pişman etmedi. Evet içi rakiplerine göre eski kalıyor fakat benimki bağlantı donanımı olarak eksik olmadığı için herhangi bir rahatsızlık vermiyor. tam tersine kokpit dizaynı ise benim hoşuma gidiyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Fiesta olduğunu düşündüğüm için kendi arabamda tercihim fiesta olmuştu. pişman etmedi. Evet içi rakiplerine göre eski kalıyor fakat benimki bağlantı donanımı olarak eksik olmadığı için herhangi bir rahatsızlık vermiyor. tam tersine kokpit dizaynı ise benim hoşuma gidiyor.
İç mekanı bence ekranı dışında eski kalmıyor. Sadece yeni nesil B sınıfı rakiplerine göre iç mekanı dar kalıyor. Özellikle arka tarafı sıkıntılı. Özellikle dış tasarım -özellikle de makyaj öncesi haliyle- tıpkı Civic'ler gibi zamanının 10 yıl ilerisinde tasarlanmıştı, bence güncel birçok modele ilham kaynağı olmaya devam ediyor. :) Gerçi genel karoser çizgilerinin öncüsü de Corsa D olmuştu ama boynuz kulağı geçmişti. =)

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Ekonomiklik açısından clio, spor versiyonlarında Corsa Opc Nurbrgring Edition, 2.elde polo, şirketler için en bazlarında polo, özgünlük olarak 206, çok yönlülük açısından i20

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
İçi dolu bir Polo'yu bu segmentte hiçbir marka modele değişmem
Seni seçtim Polo

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Bana göre şuan ki Fiesta'nın dış tasarımı rakiplerinden daha iyi ama iç tasarımı eskidi. Yeni çıkan Fiesta da keşke dış tasarıma ufak tefek makyaj yapıp bıraksalardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım