HABER En Yenilikçi Marka” ödülü üçüncü kez Volkswagen’in

Baris Inselel

Yönetim
Editör
Katılım
8 Eyl 2016
Mesajlar
1,054
Beğeni puanı
370
Puanları
1,670
Volkswagen, Plus X Award tarafından verilen “En Yenilikçi Marka” ödülünü art arda üçüncü kez kazandı.

Aynı organizasyonda “2018’in En İyi Otomobil Markası” ödülüne de layık görülen Volkswagen ayrıca Polo, T-Roc, Touareg, Atlas Tanoak ve I.D. VIZZION modelleriyle de kendi kategorilerinde yılın ürünü ödüllerini kazandı.

Volkswagen, ürün tasarımında çıtayı yükseltmeyi sürdürüyor. Volkswagen Binek Araç, Plus X Award tarafından verilen “En Yenilikçi Marka” ödülünü kazandı. Volkswagen’in Polo, T-Roc ve Touaregmodelleriyle, Atlas Tanoak ve I.D. VIZZION konsept otomobilleri, jüri tarafından kendi kategorilerinde Yılın Ürünü seçildi.

EN YENİLİKÇİ MARKA DA VOLKSWAGEN

Bu yıl organizasyonda toplamda 26 ödül alarak alan Volkswagen, böylece otomobil üreticileri kategorisinde de “2018’in En İyi Otomobil Markası” ünvanını kazandı.

Almanya’nın Bonn kentinde düzenlenen ödül töreninde Volkswagen Tasarım Bölümü Başkanı Klaus Bischoff’un liderliğindeki ekip de Plus X Award’ın en önemli ödülü olan “En Yenilikçi Marka” ödülüne layık görüldü.

Bischoff, ödül töreninde yaptığı konuşmada, “Sürdürülebilir tasarım, fonksiyonellik ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Uzmanlardan oluşan jüri tarafından bir kez daha En Yenilikçi Marka seçilmek, geleceğe dönük markamız için büyük bir gurur kaynağı” şeklinde konuştu.

15 YILDIR SÜREN KALİTE DEĞERİ

Teknoloji, spor ve yaşam tarzı yenilikleri konusunda dünyanın en önemli ödüllerinden kabul edilen Plus X Award, otomotivden, tüketici elektroniğine, ev aletlerinden ve iklimlendirme gibi pek çok alandan spor aksesuarlarına kadar birçok sektörde ürünlerin inovasyon, tasarım, kalite, kullanım kolaylığı, işlevsellik, ergonomi ve ekoloji gibi farklı kategorilerde değerlendirmesini yapıyor.


Read the whole post here.
 

by

Reis
Katılım
17 Kas 2016
Mesajlar
3,744
Beğeni puanı
7,380
Puanları
5,020
Konum
İstanbul
Marka
Audi
Alman Plus X Award, bir Alman otomobil markasına ödül veriyor :D. Adamlar kendi çalıp kendi oynuyor. Anormal bir durum değil fakat tarafsızlığı tartışılır
 

karyel

Profesör
Katılım
2 Kas 2016
Mesajlar
313
Beğeni puanı
440
Puanları
1,395
Yaş
36
Volkswagen ve yenilikçilik :) resmen kafa buluyorlar!
 

sahmerdan

Asfalt Kurutucu
Katılım
18 Eyl 2016
Mesajlar
6
Beğeni puanı
9
Puanları
595
en yenilikçi yalanlar kategorisindedir.
 
Üst