KAPALI ESKİ KALİTELİ-YENİ KALİTESİZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Evet arkadaşlar aslında biz bu seçimi 1,5 yıl önce yapmıştık daha doğrusu babam yapmıştı. Sizce eski ve kaliteli mi yeni ve kalitesiz mi kendimden örnek vermek gerekirse 25-30 bin TL bütçemiz vardı sedan bir araba bakıyorduk. Ya 2012 Renault Symbol alacaktık benzinli 1.2 16v yada Ya da Astra G 1.6 16v alacaktık Sizce '-' ler ve '+' lar nelerdir biz şehir içinde kullanacağımız dan ve sorun çıkarmasını istemediğimizden yeni olan symbol ü seçmiştik şahsen ben pişman olmuştum.

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Yeni her zaman yenidir. Fakat bazı eskiler yenilere taş çıkarıyor. 2000 model Primeram vardı çoğu yeni arabalara değişmem. Hem konfor bakımından hem kalite bakımından hem özellik bakımından.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Bizde hem 99 hem 2010 passat var ikisinin de ilk sahibiyiz. 99 model olan 1.8 atmosferik en baz donanım ama hem mekanik dayanıklılık hem konfor hem malzeme kalitesi olarak 2010 modelden daha ileride. 2010 modeli en yakın zamanda yenilemeyi düşünürken 99 modeli gittiği kadar kullanmayı planlıyoruz.

yusufer55

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
3
1
545
son model araçlarda gerekli gereksiz birçok donanım var ama araçlar robotlarca üretildiğinden neredeyse hata sıfır ama üretim hattının bazi noktalarında hala kararı insan çalışanlar veriyor ama neredeyse her marka birbirinin kopyası dolayısıyla Çin işi gibi replika yaratıcılık YOK,sevmiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım