KAPALI Fabia vs İbiza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ctoker749

Asfalt Kurutucu
7 Eki 2016
10
7
595
İbizanın Cuprasını severiz aslında fabianın rs türkiyede olsa güzel görüntüler çıkabilir ama yinede ben fiesta alırım tsi veya tdi motorlu bi b segmenti vag almam açıkcası para sizin keyif sizin kendi kararınız...

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
skoda style donanımda anahtarsız çalıştırma, 6.5 inç ekran ve müzik sistemi sunuyor. bildiğim kadarıyla cc yok.geri görüş kamerası ve sensörü var.ön kol dayama var.1.2 Tsi 110 bg dsg için fiyat: 59.600 TL.
seat style donanımda 5 inç ekran, led arka stoplar,led gündüz farı 6 hoparlör.cc var.geri görüş yok.ön kol dayama yok.1.0 dsg style için fiyat:54,900 TL
Sonuç olarak, fiesta yenilenecek, 208 ve yarise hiç kanım ısınmadı nedense,Clio makyaj geçirdi kalite biraz artmış gibi gözükse de o paraları hak etmiyor.Leon la aynı para resmen :D Vel hasıl poloyla beraber segmentinin en iyi 3 arabası bence.yeni fiesta gelene kadar vag bu segmenti kapatmış :D Benim tercihim o ikisi arasından ibiza olurdu.sebebi: f/p

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
ibiza arkadaşın da dediği gibi bekarlara daha uygun düşebilir hacim açısından ama genel olarak bence zaten ibiza bu karşılaştırmada önde.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,910
7
51,115
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
skoda style donanımda anahtarsız çalıştırma, 6.5 inç ekran ve müzik sistemi sunuyor. bildiğim kadarıyla cc yok.geri görüş kamerası ve sensörü var.ön kol dayama var.1.2 Tsi 110 bg dsg için fiyat: 59.600 TL.
seat style donanımda 5 inç ekran, led arka stoplar,led gündüz farı 6 hoparlör.cc var.geri görüş yok.ön kol dayama yok.1.0 dsg style için fiyat:54,900 TL
Sonuç olarak, fiesta yenilenecek, 208 ve yarise hiç kanım ısınmadı nedense,Clio makyaj geçirdi kalite biraz artmış gibi gözükse de o paraları hak etmiyor.Leon la aynı para resmen :D Vel hasıl poloyla beraber segmentinin en iyi 3 arabası bence.yeni fiesta gelene kadar vag bu segmenti kapatmış :D Benim tercihim o ikisi arasından ibiza olurdu.sebebi: f/p
i20 kaale bile alınmamış burada :) Ben muhtemelen onu tercih ederdim =)
Ankette Fabia diyorum. Daha kullanışlı, daha geniş ve "bence" daha bir iç mekanı var.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Aynı altyapıyı kullanan 2 araç, ibizanın tasarımı ve fiyatına göre verdikleri daha iyi. Sitedeki ibiza testinin üstünden 2 makyaj operasyonu geçti,yeni test de bu saatten sonra zor gibi.

TheMachinist

Profesör
9 Eyl 2016
194
381
1,335
ibizayı nedense sevmiyorum. ikisi arasından fabiayı seçerdim. çift renk olabilmesi ve farklı kombinasyonlar olması çok güzel bir özellik. b sınıfı sedan için accent blue ya katılıyorum. b sınıfında alacak olsam vag grubuna dönüp bakmazdım bile. vag grubunda d sınıfı güzel tercih edilebilir seviyede

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım