Fiesta Red - İstanbul Park - 2:49.6

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Piste ilk girişimdi ve efsane bi kalabalık vardı. Ona rağmen gelen sonuçla mutlu ayrıldım :)
Sinan abiye de tekrardan başarılar. Kasımda şampiyonluk dilekleriyle...

Bu arada konuyu buraya değil de başka bir yere açmam gerekiyordu ise kusura bakmayın

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Ellerine sağlık, Erhan abiler kalabalık olacağız demişti :) İlk girişine göre son derece iyi.

Son düzenleme:

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Bir petrolhead isteği ile bakarsak sınıfının en başarılı otomobili, virajlara girme isteği çok iyi
bir şey sormak istiyorum, bende 2000 model Fiesta var ve zetecs motorlu, bildiğim kadarıyla zetecs donanımı 2002 ye kadar üretildi ( yanlışta biliyor olabilirim ) sizin kasanız da zetecs olarak mı geçiyor ?

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Bir petrolhead isteği ile bakarsak sınıfının en başarılı otomobili, virajlara girme isteği çok iyi
bir şey sormak istiyorum, bende 2000 model Fiesta var ve zetecs motorlu, bildiğim kadarıyla zetecs donanımı 2002 ye kadar üretildi ( yanlışta biliyor olabilirim ) sizin kasanız da zetecs olarak mı geçiyor ?
Evet yabanci kaynaklarda zetec s red edition diye geciyor.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Geçenlerde abimin 1.6 motor powershift'li fiestasının ruhunu virajlı bir köy yolunda ufak çaplı aldım. Araba kafasını viraj içine sokma ve arkayı hafif bırakma konusunda çok başarılıydı. Benim FD6'dan sonra ciddi manada şaşırttı. Keşke şu 1.6 atmosferik motor biraz daha güçlü olsa veya 1.0 ecoboost'a lpf uysa. tam bir daily driver & warm hatch kombinasyonu oluşurdu. Ama mevcut benzin fiyatları ile 1.0 ecoboost bile daily driver tanımına pek uyamıyor.
Son olarak, keyifli video, ellerinize sağlık.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Pistin boş olması çok iyi olmuş:), çizgileriniz güzel bence bir sıkıntı görmedim sadece belki biraz daha tepesine çıkılabilirdi makinenin lastik sesini az duydum.:D:p:D

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Çizgiler gelişti, ıslak olması bazı yerlerde kötü etkiledi. Ozellikle 12. virajda. Ama genel olarak tatmin etti. Sağol

alpy

Taklacı Güvercin
5 Ağu 2017
18
38
295
Hocam kule 26'da görevliydim bende. (1.47'de viraj içinde görülen kulede) Bizim bulunduğumuz bölgede elvisler havada uçuşuyordu. Gayet iyi dönüyordunuz bizim bulunduğumuz bölgeyi. Hatta gri bir fiesta daha vardı sizin seansta mıydı emin değilim ama 2 fiesta da bizleri şaşırtmıştı. Umarım daha iyi dereceler elde edersiniz arabanızın limitlerini daha da gördükçe.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Hocam kule 26'da görevliydim bende. (1.47'de viraj içinde görülen kulede) Bizim bulunduğumuz bölgede elvisler havada uçuşuyordu. Gayet iyi dönüyordunuz bizim bulunduğumuz bölgeyi. Hatta gri bir fiesta daha vardı sizin seansta mıydı emin değilim ama 2 fiesta da bizleri şaşırtmıştı. Umarım daha iyi dereceler elde edersiniz arabanızın limitlerini daha da gördükçe.
Ben de daha da iyi donebilmeyi isterim fakat bu fiyatlandırma devam ettiği sürece bu arabayı bir daha sokma durumum yok maalesef.

Benimle aynı seansta giren gri fiestayi kullanan arkadasla da tanıştım. Amg lounge da çalışan genç bir arkadaş o da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım