Folyo Kaplama(wrap) mi seramik kaplama(coating) mi ?

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Aynı şekilde karar verdim ben de, özellikle seramiğin bakım zorluğunu, kaplama yaparken aracın ne kadar söküldüğünü görünce ikisinden de vazgeçtim

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Screenshot_20181016-124959_Instagram.jpg
İnstagramda takip ettğim yer böyle bir kampanya yapmış. Firma, ürün ve fiyatlar ile ilgili bir bilgim yok. Kampanyayı görünce bu konu aklıma geldi.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
DBY detailing kış kampanyası yapıyor 1500 TL'ye

İçeriği

Detaylı yıkama
Motor temizliği ve koruma
Kil temizliği
Boya düzeltme ve parlatma
Nanolex si3D seramik kaplama
Jant temizliği ve koruma
Cam su itici uygulaması
Lastik koruyucu ve parlatıcı
Şöyle de bir ibare var : Detay stüdyomuzda alacağınız her hizmete %10, nakit ödemelerinizde ek %5 indirim uygulayacağız..

İlgilenenler instagram hesabından kampanyaya bakabilirler. Şu fiyata yaptıkları icin gayet uygun diyebilirim

Son düzenleme:

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
DBY detailing kış kampanyası yapıyor 1500 TL'ye

İçeriği

Detaylı yıkama
Motor temizliği ve koruma
Kil temizliği
Boya düzeltme ve parlatma
Nanolex si3D seramik kaplama
Jant temizliği ve koruma
Cam su itici uygulaması
Lastik koruyucu ve parlatıcı
Şöyle de bir ibare var : Detay stüdyomuzda alacağınız her hizmete %10, nakit ödemelerinizde ek %5 indirim uygulayacağız..

İlgilenenler instagram hesabından kampanyaya bakabilirler. Şu fiyata yaptıkları icin gayet uygun diyebilirim
bu fiyatlar baya iyi ama yinede maddi durumu çok iyi olmayanlar ve arabasıyla sürekli ilgilenemeyecek olanlara hitap etmiyor bence bu uygulamalar. pasta cila yaptırmak arada bir. birde kendiniz yıkayınca kil temizliğide yapabilseniz yeterli bence.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
bu fiyatlar baya iyi ama yinede maddi durumu çok iyi olmayanlar ve arabasıyla sürekli ilgilenemeyecek olanlara hitap etmiyor bence bu uygulamalar. pasta cila yaptırmak arada bir. birde kendiniz yıkayınca kil temizliğide yapabilseniz yeterli bence.

B segment otomobiller bile şu devirde 3 haneli rakamlara satılıyor. Korumak yenilemekten çok daha ucuzdur.
Yeni otomobili olanlar, evinde malzemesi ve imkanı olmayanlar için gayet uygun. Ayrıca bu işi yapan insanlar profesyonel. Dolayısıyla bu işlerle haşır neşir olmayan insanların yaptığından çok daha etkin ve düzgün uygulama yapacakları aşikar..
Tabii ki imkanı olan kişi kendisi de evinde rahatlıkla uygulayabilir ancak aynı kalitedeki malzemelerin tedariki bile ciddi bir meblağ tutar..
Kafasında böyle bir fikir olan arkadaşlar için paylaştım..Ben zamanında çeşitli platformlarda detailing ile ilgili sorduğum sorulara yanıt alamadığım için belki birinin işi görülür, belki birine yardımım dokunur diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,275
1
9,416
4,970
kocaeli
Detailing Dukkani sektörün öncülerindendir , Nanolexte çok başarılı bir Alman markasıdır .
Ekli dosyayı görüntüle 15627
İnstagramda takip ettğim yer böyle bir kampanya yapmış. Firma, ürün ve fiyatlar ile ilgili bir bilgim yok. Kampanyayı görünce bu konu aklıma geldi.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
B segment otomobiller bile şu devirde 3 haneli rakamlara satılıyor. Korumak yenilemekten çok daha ucuzdur.
Yeni otomobili olanlar, evinde malzemesi ve imkanı olmayanlar için gayet uygun. Ayrıca bu işi yapan insanlar profesyonel. Dolayısıyla bu işlerle haşır neşir olmayan insanların yaptığından çok daha etkin ve düzgün uygulama yapacakları aşikar..
Tabii ki imkanı olan kişi kendisi de evinde rahatlıkla uygulayabilir ancak aynı kalitedeki malzemelerin tedariki bile ciddi bir meblağ tutar..
Kafasında böyle bir fikir olan arkadaşlar için paylaştım..Ben zamanında çeşitli platformlarda detailing ile ilgili sorduğum sorulara yanıt alamadığım için belki birinin işi görülür, belki birine yardımım dokunur diye düşünüyorum.
iyi yaptınız; o fiyatları bende duymuştum. deddiğinizde haklısınız tbi korumak fiyatı yana zaten arabaları sevdiğimiz için buradayız. herkesin bütçesine göre işte. ben mekanik/elektronik şeylerin bakımını günü gününe ekonomi düşünmeden yapıyorum.bütçem o tarz şeyleri şuanda kaldırmıyor. zaten en kötü 2 haftada bir kendim düzenli yıkayan birisi olduğum için. bi ara yaparım diye düşünüyorum artık detail olayını.(pasta-cila şeklinde)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Şeffaf kaplama otomobilinizi en iyi koruyacak uygulamadır. Ancak bu vatandaş gibi kaplamayı haddinden fazla kullanırsanız kaputunuzu komple boyatmak zorunda kalabilirsiniz..Bir kere yaptırayım ömür boyu kullanayım gibi bir mantık yok araç koruma uygulamalarında...Belli periyotlarda değişim ve yeniden uygulama süreklilik arz etmesi açısından önemli..

Not : Bilgilendirici paylaşımdır, herhangi bir soruya cevap niteliğinde değildir

Ekli dosyalar

• IMG_3968.JPG
    IMG_3968.JPG
    362.5 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım