KAPALI 30-37 Bin TL'ye Araç Ford focus aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Amcama 30-37 bin bandında 1.6 ford focus almayı düşünüyoruz. Ne dersiniz temiz bir şeyler bulabilir miyiz. Önerileriniz nelerdir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,353
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
O fiyata temizini bulması zor ama Mk2.5 Ti-VCT motor lpg takılmamış temizini denk getirirseniz tavsiye ederim. Çok dayanıklı araba, ek olarak bu motor tüketim/performans olarak da bayağı verimli. Diğer motor seçenekleri ve donanımlarda da ağır hasarlı olmayan ve lpg takılmamış olanların bakımları düzenli yapıldıysa fazla sıkıntısı olmaz.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
O fiyata saçma bir şekilde mk2 kasanın temizi bulunmaz ama Mk1 kasa ghia paket alabilirsiniz.
Şahsen mk1i yaşina göre daha ehil buluyorum halen mk1 2.0 focusa sahibiz kac tane araba eskitti hâla bizde kaldı sabri gibi üstüne geleni yolluyor o kalıyor torununu yedi 2015 1.0 2 tane focus eskittik o duruyor bundan sonrada satmayiz arıza vermiyor iyi gidiyor nispeten konforlu ortalamada yormazsan 8.5 litre yakıyor gayet başarılı buluyorum e46 bmw gibi eskimiyor makine

seydv

Seydi
Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
120
116
1,235
27
İstanbul
Marka
Volkswagen
Cevaplar için teşekkürler. Mk1 güzelde amcamda Fransız üretimi 98 model clio var şuan model birazdaha yüksek bişey alalım diyoruz. Mk2 kasa focuslar hoşuna gidiyor temiz bişey bulunursa alcaz. Temizini bulmak zor alternatif olarak Toyota bakcaz bu gidişle ama onda da temizini bulmak zor.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,365
7,204
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Şahsen mk1i yaşina göre daha ehil buluyorum halen mk1 2.0 focusa sahibiz kac tane araba eskitti hâla bizde kaldı sabri gibi üstüne geleni yolluyor o kalıyor torununu yedi 2015 1.0 2 tane focus eskittik o duruyor bundan sonrada satmayiz arıza vermiyor iyi gidiyor nispeten konforlu ortalamada yormazsan 8.5 litre yakıyor gayet başarılı buluyorum e46 bmw gibi eskimiyor makine
Bizde de 1.6 vardı bir kere arıza vermedi en fazla aküsü boşalmıştı.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Bizde de 1.6 vardı bir kere arıza vermedi en fazla aküsü boşalmıştı.
Bizdekini 2000 yılında sıfırken almışız ustüne 2 tane biri 2015 biri 2016 focus aldik ev borcu yüzünden sattık bu fazla para etmediği ve eve araba lazım olduğundan kaldı gerci 25 bin civarı piyasası var o paraya satmaya gönlüm el vermez 17 yıllık 300bindeki aracın baskı balatası orj motor orj verdigi arzılar ufak tefek şeyler mesela benzin pompası bozuldu masrafı 400 lira kapı otomatigi bozuldu yaptırmadım ama 250 300 liraya yapılır diyorlar egsozu cürümüstü 800 liraya yaptırdım arka cam halatı koptu masrafı 100 lira rutin disktir balatadır sudur yagdır saymaya gerek yok her arabaya yapılan harcamalar 17 yıllık aracın bu kadar sorunsuz kalması bana mucize gibi geliyor ve bu arabada annem ve ben araba sürmeyi ögrendik hele annem canını okuyordu vites atamıyordu o yüzden 1. Vitesde 6bin 7bin devirlerde ise gidip geldigi halde hala motoru saglam yag yakması felan yok saat gibi calısıyor ve son 5 yıldır tüplü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım