Ford Focus USB Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

broscker

Asfalt Kurutucu
8 Eki 2016
11
21
595
İstanbul
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zaman oldu ve yeni yazan biri olarak bu kadar uzun ara vermenin utancı ile bir konuda yardımınzı rica ediyorum.

Benim 2013 model Ford Focus TrendX aracım var. Aracın müzik sistemi çok tartışılır ama konumuz bu değil. Araçta USB bellekten müzik dinlemek için bi' ara kablo gerekiyor ve o ara kabloyu takmak için vitesin arka kısmında (kolçak olan araçlar için kolçağın altında) bir giriş mevcut. Kabloyu almak için bilinen marka bir tekno markete gittim. Ama oradaki satış görevlisi bana "Abicim bizde var o kablodan ama almanı tavsiye etmem. Müzik sistemine zarar veriyor, aküde sorun çıkarıyor." dedi. Ben de "E kardeşim biz köye tatile gidicez, Sivas'a. 980 km yol bu. Ne yapalım? Eski sistem CD mi dolduralım? Bu nasıl iştir?" diyemedim.

Sizce ne yapmalıyım? Kablo olarak öneriniz nedir? Almayayım mı? Ben zaten bu arabayı alarak mı hatanın büyüğünü yaptım? :)

Teşekkürler.

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Usb girişine usb bellek takın oradan dinleyin. Ben sorunun ne olduğunu anlayamadım siz telefonunuzu mu bağlamak istiyorsunuz?

broscker

Asfalt Kurutucu
8 Eki 2016
11
21
595
İstanbul
Usb girişine usb bellek takın oradan dinleyin. Ben sorunun ne olduğunu anlayamadım siz telefonunuzu mu bağlamak istiyorsunuz?

Merhaba,

Pardon., belirtmeyi unutmuşum. USB belleği kolçağın altındaki girişe direkt takmak zor oluyor ve onu takarsam kolçağı yerine koyamayız, olmaz. Yani bi' ara kablo kullanmak şart.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Hiç inandırıcı gelmedi en kötü ihtimalle kullanmadığıniz zamanlar çıkarsanız nasıl olur ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

broscker

Asfalt Kurutucu
8 Eki 2016
11
21
595
İstanbul
Hiç inandırıcı gelmedi en kötü ihtimalle kullanmadığıniz zamanlar çıkarsanız nasıl olur ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kullanmadığım zaman illaki çıkarırım da örnek olarak uzun yolda kullanıcaksak en azından 10 saat takılı kalacak ve belki de bunun 6 - 7 saati aktif kullanılır. bu durumda risk almış olur muyuz?, bilemem.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,132
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Aux kullanıp telefonunuzdaki müzikleri dinlemeyi deneseniz? Ben genelde o şekilde yapıyordum önceki arabalarımda.

broscker

Asfalt Kurutucu
8 Eki 2016
11
21
595
İstanbul
Aux kullanıp telefonunuzdaki müzikleri dinlemeyi deneseniz? Ben genelde o şekilde yapıyordum önceki arabalarımda.

onun için de ford focus'ta sıkıntı var. aux bağlantısının etkin olması için arabada bi program ayarının sonradan yaptırılması gerekiyormuş, bi' kaç yerde yapılıyormuş gibi hikayeler var. bu trend ve trendx paketler için tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım