arif65

arif recep uzunbaz
Asfalt Kurutucu
21 Şub 2018
24
119
685
31
van
Marka
Alfa Romeo
Direksiyon çok güzel bir detay olmuş,mahsuru yok ise direksiyonun maliyeti size ne kadara patladı
Direksiyonu 4 yıl önce polonya dan tedarik ettim. Maliyet o zaman çok uygundu. Hala direksiyon fiyatı uygun(1700-2000tl) ama airbag baya pahalı 5-6 bin arasında:(

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
sırıta sırıta okudum ne güzel olmuş yahu :D

Bir direksiyon bu kadar mı farkettirir ayrıca aracı...

Kazasız belasız binmek nasip olsun

kozmetik kısımda yapmayı planladığın başka ne var?

pek bir şey kalmamış gibi ama :D

arif65

arif recep uzunbaz
Asfalt Kurutucu
21 Şub 2018
24
119
685
31
van
Marka
Alfa Romeo
bugün aracıma
sırıta sırıta okudum ne güzel olmuş yahu :D

Bir direksiyon bu kadar mı farkettirir ayrıca aracı...

Kazasız belasız binmek nasip olsun

kozmetik kısımda yapmayı planladığın başka ne var?

pek bir şey kalmamış gibi ama :D
teşekkür ederim, sağolun beğenmeniz beni mutlu etti. :) giulia qv nin karbonlu ve alcantara kumaşlı direksiyonundan bakınıyorum. Birde dna modunun olduğu yerde telefon gözü yaptım, onun içine kablosuz şarj ünitesini entegre etmek istiyorum.
20210420_005448g.jpg
gg.jpg

bu şekilde, lakin tasarımda değişikliklere gitmem gerekecek gibi veya telefonu yatay duvarda tutması için yaylı sistem yapabilirim.

Ekli dosyalar

• 20210420_005448g.jpg
    20210420_005448g.jpg
    30.9 KB · Görüntüleme: 0

arif65

arif recep uzunbaz
Asfalt Kurutucu
21 Şub 2018
24
119
685
31
van
Marka
Alfa Romeo
Bugün yine boş durmadım. Aracımda buji değişkliği, launch control güncellemesi ve Rahmi den satın aldığım gergiyi test etmek istedim. Launch control güncellemesini Avusturya daki yazılımcı arkadaşım yaptı.
20210419_144714g.jpg
gergi sonrası şunu rahatlıkla diyebilirim ki aracım c sınıfı değilde sanki b sınıfı hothatch GİBİ hareketler etmeye başladı. Virajlarda kafa mıh gibiydi. Lakin sanki öndeki gergi işlemi sonrası arkaya da bi el atmak gerekecek gibi her ne kadar arka lastiklerim 255/35r18 olsada 😅 . Gergilere fısıldayan adam Rahmi abime buradan hem Teşekkür hemde arkalara da mı el atsak diye mesajımı iletmiş olayım :D
g.jpg
yol arakadaşımız partner her zamanki gibi akü desteğini esirgemedi :) launch control güncellemesini yaptım. Malum sokakta olduğum için uzun süreli bi deneme olmadı çeken kardeşimde biraz uzakta idi ses tam net değil bir sonraki video paylaşımında sesi daha net duyurabilirim diye umuyorum.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Kule gergini güle güle kullan bro, memnun kalmana çok sevindim.

Arka gergi için şöyle bir alternatif var ama beni biraz aşıyor bu. Belki kendin uğraşır yaparsın, aklında bulunsun.

Son düzenleme:
  • Wow

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Giulietta'da tasarımsal olarak keşke dediğim tek şey küçük airbagli direksiyon sevdiğim için direksiyondur, onu da çok çok güzel bir şekilde çözmüşsünüz gerçekten müthiş duruyor. Elinize emeğinize sağlık çok güzel görünüyor yapılan her şey yerinde olmuş :)

arif65

arif recep uzunbaz
Asfalt Kurutucu
21 Şub 2018
24
119
685
31
van
Marka
Alfa Romeo
Kule gergini güle güle kullan bro, memnun kalmana çok sevindim.

Arka gergi için şöyle bir alternatif var ama beni biraz aşıyor bu. Belki kendin uğraşır yaparsın, aklında bulunsun.
abi tamda istediğim tarzda lakin bunu üretmek için iyi bi geniş zaman lazım olacak :)

arif65

arif recep uzunbaz
Asfalt Kurutucu
21 Şub 2018
24
119
685
31
van
Marka
Alfa Romeo
Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Giulietta'da tasarımsal olarak keşke dediğim tek şey küçük airbagli direksiyon sevdiğim için direksiyondur, onu da çok çok güzel bir şekilde çözmüşsünüz gerçekten müthiş duruyor. Elinize emeğinize sağlık çok güzel görünüyor yapılan her şey yerinde olmuş :)
teşekkür ederim sağolun :) mito ve giulietta direksiyonun tasarımı, mevcut tasarıma hiç yakışmıyor :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,683
2
9,599
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Çok güzel bir konuda daha gelmiş forumumuza Alfa ile ilgili merakla bekleyeceğim devamlılığını , şu parçaları bir ben bulup temin edemiyorum sanıyorum ki 156 için :D Keyifle takipteyim :)

arif65

arif recep uzunbaz
Asfalt Kurutucu
21 Şub 2018
24
119
685
31
van
Marka
Alfa Romeo
Çok güzel bir konuda daha gelmiş forumumuza Alfa ile ilgili merakla bekleyeceğim devamlılığını , şu parçaları bir ben bulup temin edemiyorum sanıyorum ki 156 için :D Keyifle takipteyim :)
Sağolun teşekkür ederim :) eğer istediğiniz özel parça vs varsa yardımcı olabilirim. Yurt dışından parça tedariği yapıyorum :)

• Wow
Tepkiler: S.Asil
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım