KAPALI golf 5 1.4 tsi gt hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilhan sari

Asfalt Kurutucu
4
arkadaşlar temizini bulursam almayı planlıyorum. aracın yakıt tüketimi, kasası, motoru hakkında kullanmış veya bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

Kullanmadım ama bildiğim kadarıyla normal Golf'ten daha sert. Doğal olarak yol tutuş daha iyi. Motoru hem süperşarj hem de turbolu olduğu için temiz kullanılmadığında sorun çıkarma olasılığı yüksek. Yakıt konusunda da dönemin 1.6 atmosferiklerinden bir tık az yakar. tabi sert kullanımda değişir.

arkadaşlar temizini bulursam almayı planlıyorum. aracın yakıt tüketimi, kasası, motoru hakkında kullanmış veya bilgisi olan arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.
arkadaşımda vardı. 7 8 sene kullandı,sattı. 0km almıştı. bir kere bakım harici servise gitti. araba gaz yemiyordu. 3000 devirden sonra motor kendini güvenliğe alıyor servise gidin diyordu. 3 sene evvel falandı. 1000 ile 1300tl gibi bir miktara (tam hatırlayamıyorum) yetkili serviste halletmişti. onun haricinde bir arıza çıkarmamıştı. araba manueldi. yakıtı makul. performansı yüksek bir araba

Hani sineğin kurbağayi alıp götürdüğü reklamdaki dimi :)

Temizi bulunursa alınır ama epey zor....

Yakıt kullanımına bağlı,az yakar veya çok yakar demek mantiksiz olur.yanlis hatırlamıyorsam 170 lik ve 140 lik 2 tıp motor vardı .

Alırken motoru hem dyno ya sokmak hemde iyi bir motor ustasına göstermek şart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...