Güvenilir jant kapağı nereden alınır?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Efe Kaya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Efe Kaya

Efe Kaya
Asfalt Kurutucu
19
Arkadaşlar doblo aracımız var. Hala ilk aldığımızda üstünde gelen jant kapağı bulunuyor. İnternette güvenilir bir jant kapağı alabileceğim bildiğiniz site varsa paylaşırsanız sevinirim.

Resimdeki gibi mavi armalı alacağım.
IMG-3135635795786537058.webp

Son düzenleme:
jant kapağının güveniliri ancak yetkili serviste olur. İnternette jant kapağının orijinalini satana hiç rast gelmedim. Zira jant fiyatına yakın olduğu için insanlar pek tercih etmiyor. Aksesuarcılarda standart yan sanayi kapaklar olur. istediğiniz logoyu da alırken üstüne monte ederler. yan sanayi kapakların güvenilirliğini de ancak monte ettiğinizde janta oturmasından anlayabilirsiniz.

jant kapağının güveniliri ancak yetkili serviste olur. İnternette jant kapağının orijinalini satana hiç rast gelmedim. Zira jant fiyatına yakın olduğu için insanlar pek tercih etmiyor. Aksesuarcılarda standart yan sanayi kapaklar olur. istediğiniz logoyu da alırken üstüne monte ederler. yan sanayi kapakların güvenilirliğini de ancak monte ettiğinizde janta oturmasından anlayabilirsiniz.
Amacım orijinal almak değil hocam sadece sipariş ettiğimde elime düzgün jant kapağı gelsin o kadar. Jant kapağı satan site var mı diye sordum sadece. İnternette 100 tl ye buldum çok ucuz duruyor sahte falan mı diye sordum.

Amacım orijinal almak değil hocam sadece sipariş ettiğimde elime düzgün jant kapağı gelsin o kadar. Jant kapağı satan site var mı diye sordum sadece. İnternette 100 tl ye buldum çok ucuz duruyor sahte falan mı diye sordum.
Çoğu siteden sipariş verilmiyor adet başı 100 tl olabilir fakat sipariş kısmında sipariş veremiyorsunuz en mantıklısı büyük alışveriş sitelerine bakmak biz geçen D4 Dobloya 16 jant kapağı aldık trendyoldan direkt yorumlara baktık fotoğraflara baktık yorum yapanların o şekilde aldık çokta iyi oldu :)