KAPALI Hangi Fluence aracı seçmeliyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Antares

Mustafa Sevinc
Senkromeççi
10 Şub 2020
6
0
60
23
Samsun
Marka
Yok
Merhaba, 85.000 TL bütçemiz var ve bu fiyatta kafamıza yatan iki Fluence bulduk. Bunlardan biri 2014 model, Icon paket, 110 HP, 122.000 kilometrede, hasar kaydı yok ve sadece ön kaputta lokal boyası var. Diğer araç ise 2015 model, Icon paket, 110 HP, 115.000 kilometrede, hasar kaydı 1.000 TL, değişen motor kaputu ve boyalı parçalar sol ön çamurluk ile sol ön kapı. Aynı şehirde ve daha az boyalı parçası vs. olduğundan dolayı 2014 modeline bakıyorum fakat arkadaşım 2015'te bu araçların tekrardan makyaj geçirdiğini söylüyor baktığımda herhangi bir değişiklikte yok. Bu araçlar 2015'te makyaj geçirdi mi? Sizce bu iki araçtan hangisini tercih etmeliyim?

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Peki 2014 ile 2015 arasında makyaj var mı biliyor musunuz?
Wikipedia'dan baktığımda sadece arka stopların 2015'den sonra LED olduğu yazıyor. Onun dışında bir değişiklik yok. 2014 model baktığın arabanın fotoğrafları biraz kötü çekilmiş ondan kötü görünüyor. Yeni modeli tabi ki daha iyi görünüyor ama o kadar değişen ve boya yakın fiyatlardaki arabalar için bence çok fazla. Galerinin fotoğrafları iyi çektiğini de hesaba katmanı öneririm. Ben olsam 122 bindeki arabaya da galerideki arabaya da bir bakardım. Ona göre karar verirdim.

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,364
7,203
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Sırf motor kaputu değişti diye arabanıza ölü fiyat çekecek insanlarla uğraşmak istemiyorsanız kaputu boyalı olan (gerçi ona bile laf eden oluyor) 2014 fluence'ı alırdım.

Antares

Mustafa Sevinc
Senkromeççi
10 Şub 2020
6
0
60
23
Samsun
Marka
Yok
Ben olsam hangisi temizse onu alırdım.
Bu iki araçta olmadı maalesef 2014 ile anlaştık fakat sonradan vazgeçti. 2016 model sanruf hariç full bir araç buldum fakat sağ arka kapı sök tak yapılmış, arka çamurluklarda ve ön sol çamurlukta sürtmeden dolayı avuç içi kadar boya varmış. Araç 150.000 kilometrede. Bakımları 110 binde yapılmış, yağı yeni değişmiş sizce bunlardan hariç bir sıkıntısı olmazsa alınır mı? Hasar kaydıda yokmuş.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Bu iki araçta olmadı maalesef 2014 ile anlaştık fakat sonradan vazgeçti. 2016 model sanruf hariç full bir araç buldum fakat sağ arka kapı sök tak yapılmış, arka çamurluklarda ve ön sol çamurlukta sürtmeden dolayı avuç içi kadar boya varmış. Araç 150.000 kilometrede. Bakımları 110 binde yapılmış, yağı yeni değişmiş sizce bunlardan hariç bir sıkıntısı olmazsa alınır mı? Hasar kaydıda yokmuş.
Arabanın şasisinde, yan direklerde ve tavanda sıkıntı yoksa alınır. Ama ileride satmak istersen kapı değişmiş olarak düşünülecektir. Boyalar çok önemli değil. Siyah arabayı diyorsun sanırım aty plaka olan. Acele etme daha iyileri çıkar desem fiyatları yükselecek. Bence güzel araba bulunca kaçırmamak gerekiyor. Alırken iyice kontrol etmekte de fayda var. Sağ arka kapının ileride satarken değişmiş olarak düşünüleceğini unutmamak gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım