KAPALI Hangisi alınır

pardusalpagut

Senkromeççi
17 Kas 2018
2
0
85
1.6 dizel 3008 mi , 1.6 dizel tuscon mu alınır + larıyla - leriyle derseniz sevinirim

pardusalpagut

Senkromeççi
17 Kas 2018
2
0
85
ötv indirimine full versiyonlar girmiyor giren versiyonlarda da 3008 deçok eksik sadece iç tasarımı bi + ama motor performansı hakkında bi fikrimde yok açıkçası

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
2017 peugeot 5008 gt line 1.6 bluehdi sahibiyiz,yakıt konusunda cimri,şanzıman ile motor uyumu gayet güzel, 120 hp olmasına rağmen tork ile iyi bi şekilde yürütüyor aracı, iç mekan çok güzel ve aracı alıp pişman olma ihtimaliniz yok denecek kadar az.
dikkat etmeniz gereken detayla ise;
konfora önem veriyorsanız 18 jant ile almalısınız
yaşadığınız yerde kış sert geçiyorsa mutlaka grip control opsiyonunu alın,
alabiliyorsanız en dolusunu (gt line) almaya çalışın çünkü: full led farlar ve led sisler,adaptif cruze, focal ses sistemi vb.
bunlar gerçekten güzel donanımlar,
bütçenizi belirtirseniz fiyat performans aracınızı bulabilirim

Umutozdemir

Düz Yol Gazcısı
21 Tem 2018
21
20
145
Marka
Chevrolet
1.6 dizel 3008 mi , 1.6 dizel tuscon mu alınır + larıyla - leriyle derseniz sevinirim
Benim şahsi fikrim 3008 yönünde. tucson kullandım (benzinli) çok dengeli bi otomobildi konforluydu. Dış görünüşü de çok güzel bence. 3008 tarafına baktığımız zaman da çok yenilikçi yine harika bi tasarım harika bi kokpit. 3008de gt line donanımında adaptif cruise control var diye biliyorum. benim çok sevdiğim bi özelliktir bence hangisini alırsanız adaptif ile alın

DeepSky

Profesör
6 Eki 2016
73
76
1,010
Marka
Porsche
ötv indirimine full versiyonlar girmiyor giren versiyonlarda da 3008 deçok eksik sadece iç tasarımı bi + ama motor performansı hakkında bi fikrimde yok açıkçası
Active Prime Edition 124.000 tl , Allure Elegance Pack 137.500 tl ye Alanlar var... Her Bayii Farklı Fiyat veriyor Aralarındaki farklar Baya Yüksek. Bence Tüm Bayiileri Arayıp Fiyat alın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım