Hangisi

Hangi suv

• Kullanılan toplam oy
    102
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Yeni Tucson çok güzel ama ben sportage' ları nedense çok seviyorum dış görünüş falan çok hoşuma gidiyor. Tiguan evet kalite olarak bu listenin en iyisi olabilir ama en pahalısı yanlış bilmiyorsam doğru mu @gtepro :p
knk tucsonun 2.0 motorlu olanları 200ü geçiyo diye biliyorum :D 2 motorlu olanları var mıydı ya sabah sabah yanlış mı hatırladım asisd :D

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
knk tucsonun 2.0 motorlu olanları 200ü geçiyo diye biliyorum :D 2 motorlu olanları var mıydı ya sabah sabah yanlış mı hatırladım asisd :D

2.0 dizeli var kanki 200 civarı aynen, 1.6 gdi'sine bindim ben 1400 km yol yaptık daha 300kmdeydi araba yola çıktığımızda . YAkıt yakıyo evet ama ben sevdim, 100 lira civarına falan gelmişti 6 ay önce :p

0 olarak bakınca en pahalısı ama ikinci elde o kadar pahalı değil.

2nci elde ötekilerde düşüyo olom :p Sizin renkten çok fazla görmeye başladım yalnız trafiğimizi güzelleştiren araba

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
megane deme sebebim farklı ama, tucson sportage tiguan mesela binek arabasının yerden hafif yükseği gibi gelmiyo bana ama kadjar cidden garip geliyor
kadrajı kullanmadım tabii bilemem :)
tucson ve kuga baya suv gibi hissettiriyor.
Sportage tucson ile aynı gibi gözükse de sürüşünde alakası bile yok daha sportif yapmışlar.
tiguanı kullanmadım sürüş hissini bilemem ama içi golf e çok benziyor bu da o hissi engelliyor.
3008 zaten içi yeniden dizayn edilmiş c4 picasso dersek yeridir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sportage tucson ile aynı gibi gözükse de sürüşünde alakası bile yok daha sportif yapmışlar.
tiguanı kullanmadım sürüş hissini bilemem ama içi golf e çok benziyor bu da o hissi engelliyor.

işte tüm bu sebeplerden ötürü kadjar büyümüş megane :p sevmiyorum :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Biz Golf'den geçtik Tiguan'a anneme gayet farkli geldi içi keza banada klonlanmış ikizi gibi gelmedi yani.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım