Herkese Ankara'dan Merhabalar

Sirkadyen

Takipçi
25 May 2022
1
6
20
29
Ankara
Herkese merhabalar, güzel günler.

Bu forumu Google'da otomobiller ve ikinci el piyasasıyla alakalı arama yaparken buldum. Diğer sitelere göre daha aktif ve geniş kapsamlı olduğundan üye de olmak istedim.

İroniktir ancak otomobillere karşı son zamanlara kadar pek bir ilgim yoktu. Ancak giderek artan araç ihtiyacım ve şehirlerarası uzun otobüs yolculuklarından gına gelmesi sebebiyle ben de arayışa katıldım. Forumun genel işleyişi öğrendikten sonra ikinci el piyasası ile araç önerileri amaçlı yardım almak ve otomobil dünyasıyla alakalı bilgimi genişletmek için kullanacağım.

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
409
993
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Hoş geldiniz ismi lazım bazı troll forumlar kadar aktif olmasa da az ama öz, doğru bilgi ve fanboyluktan daha uzak bilgilere ulaşırsınız diye düşünüyorum.

Opel Insignia arayan adama en azından polo öneren olmaz 2. eli daha iyi ya da yükselsin diye :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hoş geldiniz ismi lazım bazı troll forumlar kadar aktif olmasa da az ama öz, doğru bilgi ve fanboyluktan daha uzak bilgilere ulaşırsınız diye düşünüyorum.

Opel Insignia arayan adama en azından polo öneren olmaz 2. eli daha iyi ya da yükselsin diye :)
Bunu artik herkes yapiyor ya:( malum tr…

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım