KAPALI Hyundai Elantra Elite 1.6 CRDi 136 PS DCT Nasıldır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Arkadaşlar zaman daraldıkça sıkıntıda basıyor heleki geçen yıla baktıgımızda araç fiyatları düşecegine gün güne yükseliyor bu baglamda elimizde alternatif bir seçim olsun diye baktığımız Focus ve Corolla modellerinden hariç diğer modellerede bakıyoruz. Sizce Hyundai Elantra Elite 1.6 CRDi 136 PS DCT nasıl bir araçtır diyelimki bu aracı aldık bize sıkıntı çıkarırmı Focus ( 1.6 titanyum benzinl otamatik) ve Corolla'ya (1.6 advance otamatik benzinli ) göre ne gibi artıları olur

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,784
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Koreli bir tester'ın çekiminde görseli vardı bulamadım, otopark test videosunda da yanlışım yoksa bahsedilmişti; dct şanzımanlı elantra kavrama problemi yaşayıp geriye kaçırıyordu. Sanırım o serideki üretimde bir problem vardı. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim.

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Koreli bir tester'ın çekiminde görseli vardı bulamadım, otopark test videosunda da yanlışım yoksa bahsedilmişti; dct şanzımanlı elantra kavrama problemi yaşayıp geriye kaçırıyordu. Sanırım o serideki üretimde bir problem vardı. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim.
Hemen başlıyorum araştırmaya söylediğiniz sorun ile alakalı

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bilginiz olması açısından yazıyorum, Kia Cerato da aynı platform üzerine üretiliyor ve genellikle Kia lar Huüyundai lerden bir adım daha kaliteli oluyor deniyor. Kötü olacağını sanmıyorum. Şu anda iyi indirim oranlarıda alınabiliyor. Bagaj hacmi olarak yinede bir kontrol edin. Sanırım kalabalık bir aileydiniz. Ben olsam SW modellerede bakardım.

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Bilginiz olması açısından yazıyorum, Kia Cerato da aynı platform üzerine üretiliyor ve genellikle Kia lar Huüyundai lerden bir adım daha kaliteli oluyor deniyor. Kötü olacağını sanmıyorum. Şu anda iyi indirim oranlarıda alınabiliyor. Bagaj hacmi olarak yinede bir kontrol edin. Sanırım kalabalık bir aileydiniz. Ben olsam SW modellerede bakardım.
Aynen indirim almanında bayagı bir yardımcı oluyorlar o yüzden alternatif olarak üzerinde duruyorum. SW lerde donanımları bütçeyi çok aşıyor yoksa bi 3008 çok iyi olurdu bize

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım