KAPALI Ihtiyacima göre hangi arabayi secmeliyim?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan amca58
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amca58

Senkromeççi
4
Birkac ay sonra araba almayi planliyorum ama kafamda bir araba modeli olusturamiyorum bu konuda sizlere danismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Aradigim özellikler ise;

Otomatik vites ve benzinli olacak

2010-2014 arasi düsünüyorum 5-6 yas ideal

Motor hacmi önemli degil normal kullanimda 15 litre üzerine cikmadigi sürece sorun yok

Motor performansi iyi olacak kalkislarda seri ve yüksek hizlarda istekli olacak

Arka yolcu bölümünün genis olmasi cok önemli cünkü arkada cocuk koltuğu olacak ve cocuga rahatca müdahale edebilmemiz lazim

Normal bir bebek arabasi ve alisverisleri bagaja rahat bir sekilde koyabilmeliyiz

Yol tutus ve konforda basarili olacak

Her marka araci değerlendirebilirim yalniz bu arabayi azda olsa yeni ehliyet sahibi esimde kullanacak Premium sinif arabalara temkinli yaklasiyorum ama mantikli bir tercih olursa degerlendirebilirim.

2.0 Tsi Vw Tiguan’lar dikkatimi cekti baska alternatiflerim var mi onlarida sizlerden ögrenmek istiyorum.
Simdiden ilgilenip cevap yazan herkese tesekkür ederim.

Birkac ay sonra araba almayi planliyorum ama kafamda bir araba modeli olusturamiyorum bu konuda sizlere danismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Aradigim özellikler ise;

Otomatik vites ve benzinli olacak

2010-2014 arasi düsünüyorum 5-6 yas ideal

Motor hacmi önemli degil normal kullanimda 15 litre üzerine cikmadigi sürece sorun yok

Motor performansi iyi olacak kalkislarda seri ve yüksek hizlarda istekli olacak

Arka yolcu bölümünün genis olmasi cok önemli cünkü arkada cocuk koltuğu olacak ve cocuga rahatca müdahale edebilmemiz lazim

Normal bir bebek arabasi ve alisverisleri bagaja rahat bir sekilde koyabilmeliyiz

Yol tutus ve konforda basarili olacak

Her marka araci değerlendirebilirim yalniz bu arabayi azda olsa yeni ehliyet sahibi esimde kullanacak Premium sinif arabalara temkinli yaklasiyorum ama mantikli bir tercih olursa degerlendirebilirim.

2.0 Tsi Vw Tiguan’lar dikkatimi cekti baska alternatiflerim var mi onlarida sizlerden ögrenmek istiyorum.
Simdiden ilgilenip cevap yazan herkese tesekkür ederim.

B8.5 A4 Avant yakışır bence.2.0 tfsi 225 bg lik motorlu ve quattro.Mis gibi vallaha :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...