KAPALI İki harika aile araci önerisi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
7,345
Marka
Hyundai
Arkadaşlar.
Ailem için sifir otomobilleri inceledim.. Aralarinda en cok gözüme bu iki otomobil carpti. Fiyat fayda yönunden son derece mantikli buldum . tavsiye ederim..

Peugeout Partner Teppee full donanim ile 69500 tl..
20170830_114546-1664x936.jpg 20170830_120724-1664x936.jpg

Diger otomobil ise biraz ilginc gelebilir ama cok hoşuma giden.
Ford Tourneo Custom 2.2 powershift 107000 tl.

20170830_124735_HDR-1664x936.jpg 20170830_124605-1664x936.jpg 20170830_124555-1664x936.jpg 20170830_124630-936x1664.jpg

ali abi 3 aileye tek araba olmıyacksa partner çok hoş ve güzel araba benim bile fuardayken aklımı çelmişti bütcen el verirse hiç düşünme bence

Arabanin cok yolcusu var. Bu bayram memlekete gitmek icin cok kisi istedi. Basta babam. Hanimla Baldizlarla Kayinpederimle, Babamla surekli bir yer tartişmasi.. Oyuzden ozelikle ilgimi cekti tourneo custom.. 3 ailenin tek surucusu benim. Babam bana arabaya buyutmeyi teklif etti. Bakalim ayda 1500 kredi odeyebilcek odenek cikarsa neden olmasin..

Arabanin cok yolcusu var. Bu bayram memlekete gitmek icin cok kisi istedi. Basta babam. Hanimla Baldizlarla Kayinpederimle, Babamla surekli bir yer tartişmasi.. Oyuzden ozelikle ilgimi cekti tourneo custom.. 3 ailenin tek surucusu benim. Babam bana arabaya buyutmeyi teklif etti. Bakalim ayda 1500 kredi odeyebilcek odenek cikarsa neden olmasin..
her halukarda partner daha uygun abi bence sunroof ve bagaj camı ayrı açılması olayı çok iyi

her halukarda partner daha uygun abi bence sunroof ve bagaj camı ayrı açılması olayı çok iyi

2.2 dizel Fordu icine oturup hayel kurdum. Uzun tatillere gittigimi hayel ettim. Arabanin icinde tulumda uyudugumu duşundum. Yeri gelince akrabalari eşi dostu doldurup dugunlere gittigimi, piknikleri, asker ziyaretleri aklima geldi..
Ford 5 kisi 2000 litre bagaj var.
Bu sebeble aracin 750 tl 6 aylik vergisi, 600 lira bakimi var.

Sonra işe gidip gelmeler ve park kolayligi ile i10 aklima geldi. Eşimle ve kizimla beraberken ustumde biraktigi metroseksuel erkek imaji. Kullanimdaki kolayligi.

Valla babama belgeleri sundum.. Sizlede paylasirim..

Cok arada kaldim. Hemde cok.

Bu arada fordun connect ve courieri hayvan gibi pahali. Otokocta bu konuda şikayetci oldum.
En ucuz partner ustunde hiz sabitleyiciside var. 59 bin iken courier en boşu bike 59000 tl.

Son düzenleme:
2.2 dizel Fordu icine oturup hayel kurdum. Uzun tatillere gittigimi hayel ettim. Arabanin icinde tulumda uyudugumu duşundum. Yeri gelince akrabalari eşi dostu doldurup dugunlere gittigimi, piknikleri, asker ziyaretleri aklima geldi..
Ford 5 kisi 2000 litre bagaj var.
Bu sebeble aracin 750 tl 6 aylik vergisi, 600 lira bakimi var.

Sonra işe gidip gelmeler ve park kolayligi ile i10 aklima geldi. Eşimle ve kizimla beraberken ustumde biraktigi metroseksuel erkek imaji. Kullanimdaki kolayligi.

Valla babama belgeleri sundum.. Sizlede paylasirim..

Cok arada kaldim. Hemde cok.
seninde ruhunda var abi arazi offroad işleri, yeni baba olmasan dicem alalım ufak bir suzuki sanada ufak çocukla külfet oluyor malesef

Adam gibi araba Ford mu yoksa airbagları açılmayan şey mi diye sormuşsun (araba,araç vs. tanımları haketmiyor)...Geçen ay serviste Tourneo Custom vardı sahibi çok memnun olduğunu söyledi.Amacına uygun kullanılacaksa çok iyi ve yaratıcı bir fikir.Ben bile "acaba ben de mi alsam" diye düşündüm :)

Tourneo custom da 160 da limitor var.2.2 TDCİ motora aldanmayin öldursen geçmiyor.

Tourneo custom ,Transit gibi tutulmadı bende sevmiyorum tasarımını.yani Caravelle,Vito vb varken biraz uzak bana custom.

Partner in avantajı; dokunmatik ekran internete de giriyor,arka bagaj kapağını açmadan sadece cam acilabiliyor,motor zaten efsane az yakar sorunsuz.parasinin hakkını verir.1.3 mjet Doblo ile aynı fiyat partner.

Komşum Burak Ertemin arabasi. Satarsa onukini alabilirim. Ama oda hic sevmez şanzimanini..
Onun 3008'i var sanırım, emin değilim. İlandaki arabanın fiyatı bence gayet iyi, önemli bir hasarı yok. Ben sizin yerinizde olsam düşünürüm.

Not: Aile binecek diyorsunuz, ticari araçların sürücüsü dışında pek de güvenli olmadığı bir gerçek. Riske atmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...