AÇIK İnfiniti Fx35 2004 Model

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Merhabalar,

Bir araç almayı düşünüyorum sizlerin ve özellikle bu araca sahip olan insanların yardımlarını rçok ihtiyacım var.

İnfiniti fx35 2004 model araç almak istiyorum. Fakat her seferinde beni vazgeçiriyorlar. Çok masraf çıkarır, elinde patlar, motor şanzuman sıkıntılıdır, satamazsın, parçalarını bulamazsın pahalı olur gibi dönüşler alıyorum. Çok istediğim bir araç sizlerin yorumları nedir,

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herhangi bir premium suv kadar risk taşır. Hatta aynı model ve km'ye sahip Range Rover'dan filan kat kat güvenilirdir. Temiz ve düzenli servis bakımlısını bulup iyi bir ekspertizden ok alırsanız, sorunsuz binmeye devam edersiniz.
Yalnız bunlar ABD pazarı için üretilmiştir, km sayaçları mil olabilir. Alırken bunu göz önünde bulundurun.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,286
1
9,436
4,970
kocaeli
Uzaktan tanıdığım birisinde vardı, bir süre kullandıktan sonra W211 Facelift E200 Kompressor ile takas etmişti.
Şikayetinin yakıt sarfiyatından olduğunu anımsıyorum.

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
teşekkürler bilgiler için, dün aldım aracı servise ve ekspere gösterdim bir sıkıntısı çıkmadı. Yakıt konusu tabi biraz yakıyor. Benim aldığımda LPG var ordan tasarruf sağlayabilirim.

ALK

Düz Yol Gazcısı
15 Şub 2022
24
33
195
36
bursa
Marka
Hyundai
Hayırlı olsun, bir inceleme konusu açarsanız keyifle okuruz. Sonuçta bırakın binmeyi belki çoğumuzun göremediği bir araç.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
teşekkürler bilgiler için, dün aldım aracı servise ve ekspere gösterdim bir sıkıntısı çıkmadı. Yakıt konusu tabi biraz yakıyor. Benim aldığımda LPG var ordan tasarruf sağlayabilirim.
Kazasız belasız kullanın. Turuncu renklisine aşık olunur.
Dönüp dönüp baktıran bir tasarıma sahip. 3500 motor lpg ile 1,6 benzinli kadar yaksa başkada bir sıkıntı çıkarmasa yaksın bee der insan.

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Hayırlı olsun, bir inceleme konusu açarsanız keyifle okuruz. Sonuçta bırakın binmeyi belki çoğumuzun göremediği bir araç.
Teşekkür ederim, biraz kullanayım daha sonra uzun bir görüş yazayım. Forumlarda çok fazla detaylı yorum inceleme bulamamıştım bende. 12 yıl önceki yorumlara bakarak aldım biraz :)

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Kazasız belasız kullanın. Turuncu renklisine aşık olunur.
Dönüp dönüp baktıran bir tasarıma sahip. 3500 motor lpg ile 1,6 benzinli kadar yaksa başkada bir sıkıntı çıkarmasa yaksın bee der insan.
Teşekkür ederim, Turuncu renklisi çok güzel üstü siyah yarısı turuncu var yurt dışında hayran kaldım kaplatsam mı acaba :) Ama siyah hali ilede çok resmi kaslı duruyor. Aldığımda uzun mesafe yakıt durumuna baktım(7.000 Km'nin) 15,6 litre diyordu bence çok iyi bir tüketim. Benim Kia 1.6 GTI Proceedim vardı fx35'den daha çok yakıyordu vallahi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım