CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
Selamlar, aracımı 2 yıldan uzun bir süredir İSPARK'nın -4 kapalı bir otoparkta tutmaktayım İstanbul genelinde bütün abonelikleri yenileme için mesaj atmışlardı telefonuma ve evrakları hazırlayıp verdim bir hafta sonra yani bugün beni aradılar ve aboneliğimi bu ay sonu iptal edeceklerini söylediler.

Neden diye sorduğumda Aracım LPG oldugundanmış ve yönetmelikten bahsettiler.

Asıl sıkıntı aracın fabrikasyon LPG li olup olmaması fark etmiyor ve tüm kapalı İSPARK otoparkları için geçerli bu durum.
Günlük giriş çıkışlara serbest ama aylık aboneliklere yasak olması durumuna anlam veremedim.

Sizce çok saçma değil mi bu uygulama ?

Ben şikayetimi ileteceğim ilgili mercilere Türkiye'de Araçların %38 i LPG li geri kalan Benzin ve Dizel.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yerden de havalandırma olacak şekilde kapalı otoparklarda duzenleme yapılmalı. Aksi taktirde güvenlik riski içeriyor maalesef. Genel olarak alınmamasını yanlış bulmuyorum ancak bu kadar yoğun LPG'li araç kullanımı olan bir ülkede kapalı otoparkların buna uygun yapilandirilmamasi saçmalıktan öte bir sey değil.
Otopark buna uygun değilse günlük giriş çıkışlarında yasak olmasi lazim orasida ayri bir saçmalık.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım