İstanbul park 26 kasım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musclecar

Asfalt Kurutucu
25 Kas 2016
12
25
595
Arkadaşlar merhaba,
Yarın piste girmek için ödemeyi yaptım. Ancak ne seans bilgisi ne de kaçta pistte olmam gerektiğine dair bir bilgi var. Bugün defalarca aramama rağmen intercity den bilgi alamadım.En son 2013te gittiğimde seansım ve geleceğim saat belliydi. Yakınlarda katılanlar; şuanda sistem nasıldır, bilgi verebilir misiniz?

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bilgileri mail yolu ile iletiyorlar. Eğer hala gelmediyse aramaya devam edin derim.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Pist Günü'ne katılmak için gerekli şeyler ve aktivite verimliliği hakkında bilgi alabilir miyiz? (Katılmayı düşünenler için.)

musclecar

Asfalt Kurutucu
25 Kas 2016
12
25
595
Evet mail geldi az önce.
Yavuzhankartal; pistte araç kullanmak çok keyifli, intercityshop adresinden girip gitmek istediğiniz günü seçip kredi kartıyla ödeme yapıyorsunuz. Kapıda bilet %25civarı daha pahalı

Son düzenleme:

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Arkadaşlar merhaba,
Yarın piste girmek için ödemeyi yaptım. Ancak ne seans bilgisi ne de kaçta pistte olmam gerektiğine dair bir bilgi var. Bugün defalarca aramama rağmen intercity den bilgi alamadım.En son 2013te gittiğimde seansım ve geleceğim saat belliydi. Yakınlarda katılanlar; şuanda sistem nasıldır, bilgi verebilir misiniz?

Bende cumartesi girdim hangi seanstaydınız acaba?

musclecar

Asfalt Kurutucu
25 Kas 2016
12
25
595
Merhabalar,
@ghalacli: Aynı seanstaydık, gri 116d, arkalarda çıktım, tabi ön tarafı yakalamak mümkün olmadı :).
Sinan: Abi seni tam piste çıkarken gördüm, gelemedim yanına; seans bitince baya bakındım ama bulamadım. 2 muhabbet etsek çok iyi olurdu. Bir sonraki sefere denk geliriz inşallah.

Benim en iyi tur videosu da bu:
8den itibaren önüm dolmasa biraz daha iyi süre gelebilirdi, lastiklerde ruhunu teslim etti bu turdan sonra faza zorlamadım artık.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım