İzmir Key Müzesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba herkese , İzmir key müzesi ziyareti sırasında çektiğimiz ufak bir videoyu sizinle paylaşmak istedim :)

aramızda daha önce key müzesine giden var mı ? benim en çok hoşuma giden araç tabiki e92 GTS olmuştu.

Müze ve konumundan bahsetmek gerekirse , izmir merkezinden oldukça uzak bir yerde Torbalıda bulunmaktadır.

İmkanınız varsa gitmenizi tavsiye ederim :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Merhaba herkese , İzmir key müzesi ziyareti sırasında çektiğimiz ufak bir videoyu sizinle paylaşmak istedim :)

aramızda daha önce key müzesine giden var mı ? benim en çok hoşuma giden araç tabiki e92 GTS olmuştu.

Müze ve konumundan bahsetmek gerekirse , izmir merkezinden oldukça uzak bir yerde Torbalıda bulunmaktadır.

İmkanınız varsa gitmenizi tavsiye ederim :)

Valla harika, gitmek isterim hatta ilk izmir ziyaretimde düşünüyorum, ben Denizli'de yaşıyorum bana izmirden daha yakın :D

oesan1995

Profesör
23 Eyl 2016
66
137
1,110
28
izmir
Geçen sene tam bu zamanlara yakın @diablo35 ile gitmiştik model araba kısmı da çok ilgi çekici ve güzeldi

1462464231725.jpeg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,059
7
51,435
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Süper. Tanıtım için de ellerinize sağlık. Fakat bu müzeyi Torbalı'ya yapmak içindeki araçların hepsine hakarettir. =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım