KAPALI Jaguar S type 3.0 vs E39 530 i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sinasi

Profesör
18 Eyl 2016
154
107
1,135
Adana
Babamda vw jetta 2006 1.6 fsi var arabadan memnunuz aslında 2. sahibiyiz 98000 kmde kazası yok ;Ama ben biraz eski olsa da daha premium ve daha güçlü birşey istiyorum bu iki araba arasında kararsız kaldım . Fikirlerinizi bekliyorum. maks 50k bakıyoruz
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...r-s-type-3.0-v6-sport-lpgsiz-220809128/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...w-5.30ia-fabrikasyon-m-paket-352352581/detay/

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Jaguarları beğenirim, araştırmıştım bir ara. S-type sahipleri bir sorun olduğunda fazla masraf yapıp fazla uğraşıyormuş, parçaları zor bulunuyormuş ve pahalıymış. Jaguar düşünüyorsanız x-type'a bakmanızı öneririm. Parçası daha kolay bulunuyormuş. Hem x-type Mondeo'yla aynı altyapıyı kullanıyor.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Bir defa ilandaki iki araçta hoşaf..o paraları etmezler.E39 530i Daha temiz,az km ve lpg'siz bulunabilir.Jaguar'a gelirsek S-Type'in yedek parça ve bakım fiyatlarını duymak dahi istemessiniz.Ayrıca reel'de bu aracı bindiğinizde her mekanda,her alanda yolunacak kaz muamelesi görürsünüz.
Jaguar alınacaksa X-Type Dizel bir nebze daha mantıklı..E39'da dediğim gibi daha temiz ve az km'li diri araç bulunabilir.Tek yapmanız gereken sabır ve araştırmak:)

Sinasi

Profesör
18 Eyl 2016
154
107
1,135
Adana
Bir defa ilandaki iki araçta hoşaf..o paraları etmezler.E39 530i Daha temiz,az km ve lpg'siz bulunabilir.Jaguar'a gelirsek S-Type'in yedek parça ve bakım fiyatlarını duymak dahi istemessiniz.Ayrıca reel'de bu aracı bindiğinizde her mekanda,her alanda yolunacak kaz muamelesi görürsünüz.
Jaguar alınacaksa X-Type Dizel bir nebze daha mantıklı..E39'da dediğim gibi daha temiz ve az km'li diri araç bulunabilir.Tek yapmanız gereken sabır ve araştırmak:)
Siz olsanız ne alırsınız jaguar dışında .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım