Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
NISSAN, tüm fabrikalarında kullanılmak üzere geliştirdiği ileri teknoloji ve ekipmanlarına yönelik olarak 300 Milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurdu.
1933’ten bu yana üretim araçlarını mümkün olan en yüksek standartlara ulaştıran NISSAN, yaptığı son yatırımla birlikte geleneksel otomobil yapımını yeniden gözden geçirerek, yeni elektrifikasyon ve istihbarat çağında sektöre liderlik edecek araç üretiminin yapısal ve teknik zorluklarını ele alıyor. Araçlarının kapasitesinde eşi görülmemiş bir evrimle karşı karşıya olduklarını söyleyen NISSAN’ın Üretim ve Tedarik Zinciri Yönetimi Genel Başkan Yardımcısı Hideyuki Sakamoto; “Bizim görevimiz, araba üretimini yeniden gözden geçirerek bu evrimi gerçeğe dönüştürmektir. Bu aynı zamanda, uzman teknisyenlerimizin mevcut becerilerini, hâkim oldukları tekniklerden yeni ve keşfedilmemiş alanlara kaydırmak anlamına geliyor.”...

Okumaya devam et...

S

Sami Baltaş

Ziyaretçi
Bu arabada biraz kararsız kaldım bu yüzden yeni Peugeot 208'i bekliyorum. Yeni 208'in tasarımı bana daha çok cazip geldi. Eminim ki fiyat konusunda da çok tatmim edecektir.

• Haha
Tepkiler: alfhonso

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,912
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu arabada biraz kararsız kaldım bu yüzden yeni Peugeot 208'i bekliyorum. Yeni 208'in tasarımı bana daha çok cazip geldi. Eminim ki fiyat konusunda da çok tatmim edecektir.
images (68).jpeg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bak Samiciğim güzel kardeşim, haberde arabaya dair hiçbir şey yok, tüketiciyi yanlış algıya sevketmekten seni mahkemeye veririm.

Lütfen kendine çeki düzen ver güzel kardeşim.

ogzcnbsl1646

Takipçi
22 Tem 2019
2
0
10
42
Marka
Hummer
Peugeot 308 kullanıcısı olarak fikrimi aktarayım, bu araç biraz yeni nesil arabalara göre biraz sönük kalmış :) daha doğrusu i-cokpite alışınca bana mı öyle geldi bilemiyorum ama biraz daha dolu olabilirdi. Sanki bir şeyler eksik kalmış da tamamlanmamış gibi :D

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Peugeot 308 kullanıcısı olarak fikrimi aktarayım, bu araç biraz yeni nesil arabalara göre biraz sönük kalmış :) daha doğrusu i-cokpite alışınca bana mı öyle geldi bilemiyorum ama biraz daha dolu olabilirdi. Sanki bir şeyler eksik kalmış da tamamlanmamış gibi :D
Adaaaammm :cool:
bi süredir maaşlar yatmadığı için bot salamıyorduk siteye. maaşlar yattı tam gaz devam PeugeBot Team iftiharla sunar :D

Son düzenleme:

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,064
4,350
4,220
varsova
Marka
Porsche
hani sen hummer kullaniyordun :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım