KAPALI Kararsız kaldım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ender096

Asfalt Kurutucu
12 Kas 2016
3
0
535
Arkadaşlar şuanda bende renault clio 1.5dci edc 90 ps gt line aracım var yakın bi zamanda değiştirmeyi düşünüyorum sizlerin de yorumlarını almak istedim açıkçası.
Seat Leon 1.6TDI 110 ps
Opel Mokka X 1.6CDTI 136ps
Honda Cıvıc 1.6 Benzin/Lpg 125ps
Peugeot 308 1.6 BlueHDI 115ps
Ford Focus 1.5TDCI 120ps
Renault Megane GtLine 1.6dci 130ps
Hyundai i30 1.6CRDI 136ps
Volkswagen Polo 1.4 TDI 90ps Comfortline
8 otomobil arasında sizce hangisi

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
Hayirli olsun hocam da gecen bi showroom a gidip bakayım dedim torpido adam akilli kapanmiyordu ve malzeme kalitesi de beni hb kadar etkilemedi. Sizin izlenimleriniz nelerdir hocam?

sağolun hocam rafinelik açısından şimdilik bir sorun görmedik hocam b7 passat kullanıyorduk ondan daha sıkı hissettiriyor. süspansiyonlar sessiz çalışıyor, sert plastiklerde de montajdan kaynaklı bir trim sesi çok şükür yok. ancak inşallah olmaz ama olur da öyle bir olay gelişir hemen servise götürüp gereğinin yapılmasını, artık kaynak mı yapıştırma mı falan neyse isteriz :) dediğim gibi b7 passattan sonra donanım özellikleriyle ve özellikle sürüş modlarıyla beni gönlümden fethetti. dün şehir içinde bir ara 2 km boyunca aşırı gazlamama rağmen 16 km lik yolumda ortalama 5 litre/100 km yaktım muazzam bir şey.

ayrıca aracın aynı motorunu mercedes cla180d'de kullanıyor o araçtan hızlanma olarak daha atak bir araba. renault'ya eskiden güvenmezdik ama iyi bir iş çıkarmışlar gibi görünüyordu, aldık, inşallah sonradan pişman etmez, şimdilik her şey yolunda :)
20161111_104535-1.jpg

ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
Renault Megane gerçekten tasarım olarak en başarılısı. Hele bir de GT line...

130 bg dci de tatmin eder.

Bu seçenekler arasında rakipsiz.

Opel Mokka biraz tuhaf oldu bence bu listede.

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
Sizin için ne önemli bunu yazmanız gerekiyor yukarıdaki araçlar kullanım amaçları farklı araçlar eğer Sportif turbo beslemeli şanzımanı iyi bir araç istiyorsanız leon fakat yaşam alanı geniş sedan az yakan bir araç istiyorsanız focus. Fakaaat bence yapılacak en mantıklı şey Yeni civiciğin VTEC turbolusu gelecek onu beklemektir işte o efsane olacaktır.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Güzellik göreceli bir kavramdır bence ama iyi vites tepkileri istiyorsan tabiki DSG şanzıman. Listende polo yada leon olabilir ama b segmentinde bir otomobile zaten sahipsiniz. Bu yüzden leon bakmanızı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım