KAPALI Linea 2012 euro 4 hangi yağ ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@B.S.Asil sen biliyor olabilirsin :D

Selamlar ailenizin FCA fanatiği geldi :D

5W-30 yağ kullanmanız lazım fakat öncesinde 5W-40 kullanıldıysa araca ve eksiltmeler vb. işler yapmıyor ve uzun zamandırda 5W-40 ile devam eden bir yağ değişimi varsa 5W-40 ile devam etmesini öneriyorum.

Liqui Moly TopTec 4600 / 4300 / 4200 / MolyGen / LongTime High Tech

Motul 8100 Eco-Clean / X-Clean FE / X-Clean EFE

Petronas (Selenia) Pure Energy / 5000 XS / 5000 AV

Total Quartz İneo ECS

Mobil 1 ESP

Alıp gönül rahatlığı ile aracınıza koyabileceğiniz tam sentetik yağlardır. Toplamda aracınız 3.2 Litre yağ istemektedir , 4 litrelik paketler işini görecektir yada Petronasın özel ürettiği Pure Energy alınabilir net 3.2 litredir :) 1.3 Multijet Araçlar İçin Üretilmiş Fabrika Dolum Yağıdır :)

Selamlar ailenizin FCA fanatiği geldi :D

5W-30 yağ kullanmanız lazım fakat öncesinde 5W-40 kullanıldıysa araca ve eksiltmeler vb. işler yapmıyor ve uzun zamandırda 5W-40 ile devam eden bir yağ değişimi varsa 5W-40 ile devam etmesini öneriyorum.

Liqui Moly TopTec 4600 / 4300 / 4200 / MolyGen / LongTime High Tech

Motul 8100 Eco-Clean / X-Clean FE / X-Clean EFE

Petronas (Selenia) Pure Energy / 5000 XS / 5000 AV

Total Quartz İneo ECS

Mobil 1 ESP

Alıp gönül rahatlığı ile aracınıza koyabileceğiniz tam sentetik yağlardır. Toplamda aracınız 3.2 Litre yağ istemektedir , 4 litrelik paketler işini görecektir yada Petronasın özel ürettiği Pure Energy alınabilir net 3.2 litredir :) 1.3 Multijet Araçlar İçin Üretilmiş Fabrika Dolum Yağıdır :)
usta cevabın için çok teşekkür ederim. selenia almaya karar verdim petronas yazınca o çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...