KAPALI Maksimum 50 bin TL'ye Öğrenci Aracı Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newhidalgo

Elit Apaçi
60
24
Marka
Volkswagen
mevcut aracım 98 model polo.
okula 2 yıldır gitmiyorum bu sene gideceğim.
arabalardan neredeyse hiç anlamıyorum zevkli ve kolay bir araba istiyorum. öneriniz nedir? maksimum 50 bin
bu arada siteye yeni üye oldum herkese selamlar.

1.4 Comfortline Polo, Corsa D Sport, 207 1.4 Hdi,Corsa D 1.3 Cdti bunlar olabilir öğrenciye. Arabayla pek alakanız yok ise direk Corsa D veya Polo almanızı öneririm. Biraz gösteriş tavan olsun derseniz Corsa D Sport bulunabilir o paralara tek kapı. Haricinde 207 de doluları gayet hoş göze hitap eden araçlar.

1.4 Comfortline Polo, Corsa D Sport, 207 1.4 Hdi,Corsa D 1.3 Cdti bunlar olabilir öğrenciye. Arabayla pek alakanız yok ise direk Corsa D veya Polo almanızı öneririm. Biraz gösteriş tavan olsun derseniz Corsa D Sport bulunabilir o paralara tek kapı. Haricinde 207 de doluları gayet hoş göze hitap eden araçlar.
Tek kapı olmaz abi... Polo da model yükseltmem gerek sanırım sonuçta şuanda polo var en aşşa 2011-2013 çıkmam gerekmez mi

Benim tavsiyem farklı bir öneri olması açısından Seat Ibıza olur.50 bine 2012-3 model bulabilirsiniz.İçi dar ama diğer önerilenlerden farkı yok.Ve bence yakışıklı bir araç.

Macera aramana gerek yok öğrencisin az yaksın çok kaçsın model bir şey lazım sana 😂

2010 üstü 1.4 benzin lpg yada 1.2 TDI polo senin gayet işini görecektir 😂 hatta 1.2 tdi alırsan okuldan sonra toplaşıp sahil kenarları falan yapabilirsin anladın umarım 😈

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...