Makyajlanan Volkswagen Tiguan kendini gösterdi

Baris Inselel

Yönetim
Editör
2,170
Avrupa’nın en çok tercih edilen SUV’u Tiguan yenilenen versiyonu ile showroomlarda yerini aldı.
Geçen seneki 911 bin üretim adediyle, dünya genelinde en başarılı Volkswagen modeli olan Tiguan, yenilenen tasarımı, ileri sürüş destek, bilgi-eğlence ve klima kontrol sistemleriyle, Volkswagen Yetkili Satıcılarında satışa sunuldu. Model, verimli ve performanslı 1.5 lt TSI 150 PS 7 ileri DSG benzinli ve 2.0 lt TDI 150 PS 7 ileri DSG dizel motor seçenekleriyle alınabiliyor.
Yenilenen ön tasarımıyla çok daha sportif ve daha karizmatik
Yeni Tiguan’ın dış tasarımında en dikkat çekici unsurların başında yeni LED farların bulunduğu tamamen güncellenmiş ön profil geliyor. 4.509 mm uzunluğa, 1.839 mm genişliğe (dış aynalar hariç) ve 1.665 mm (4MOTION: 1.675 mm) yüksekliğe sahip olan Tiguan, artık daha güçlü görünen, daha yüksek konumlandırılmış ve genişletilmiş ön radyatör ızgarasıyla çok daha karizmatik bir görünüme sahip. Göz alıcı far grubuyla entegre, krom çıtalarla zenginleştirilmiş...

Okumaya devam et...

makyaj yaramış. ilk nesil Tiguan'dan sonra bu kasa aşırı düz bi tasarımla gelmişti.

Özellikle makyajsız kasa Tiguan'da farları çok aşağıda konumlandırıyorlar ve araba ön tasarımdan rakipleri arasında daha cılız ve küçük imajı veriyordu. Bu far tasarımı daha iyi olmuş

Vw tasarımlarını pek beğenmiyorum ama bunu önden beğendim gibi

Favorim hala bu sınıfta DS 7 Crossback ama hem kalite hem tasarım hem de motor & şanzıman ikilisinden ötürü