Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
2015 yılında başlayan ve geçen yıl da Galler’deki fiziki testlerle sonlanan muhteşem serüvenin doruk noktası: Aston Martin DBX tanıtıldı
Markanın ilk SUV’si, Aston Martin’in daha önce keşfedilmemiş bir segmentteki olağanüstü performans, stil ve kullanılabilirlik sunma arayışındaki yeni döneme işaret ediyor. Dünyaca ünlü otomobil üreticisi Aston Martin, spor otomobillerin dinamikliğini off-road araçların çokyönlülüğüyle birleştirerek sektördeki standartları sarsacak ilk lüks SUV’sini yollara çıkartıyor.
Aston Martin’in St Athan, Galler’deki tesislerinde hayata geçirilen DBX, sektörde pek de rastlanmayan, sıradışı, çok özel bir SUV. İngiliz tasarım ve mühendisliğinin sınırlarını zorlayan, sektöre vizyon katacak bir ürün…
2,245 kg ağırlığındaki model, 0-100 km/s hıza 4.5 saniyede ulaşıyor. Maksimum hızı; 291 km/s. Aston Martin’in spor...

Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,787
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bayıldım bu renge.. Tavan döşemesi efsane duruyor.

1574491128_DBX_Launch_Imagery___Type_3__2_-696x464.jpg

BARIŞ ESENER

Taklacı Güvercin
3 Kas 2019
50
23
445
34
KARTAL/İSTANBUL
Marka
Volkswagen
neden her firma suv çıkarma hastalığına girdi bir sürü çirkin araba piyasada o eski firmalar o eski çizgiler gitti bitti artık bu suv piyasası ve pazarı bayanlar yüzünden bukadar büyüdü üzülerek takip ediyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım