KAPALI Max. 30.000TL'lik Yüksek Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackCrip97

Asfalt Kurutucu
25 Eki 2016
8
2
595
Başlıkta da belirttiğim gibi aracın genel kriterleri. Düz vites, dizel, yüksek araç ve mümkünse km'si 175bin'den az olması lazım bizim şuan ki düşündüğümüz araç. Ford C-Max veya Honda HRV(bunun dizel'i yok biliyorum).
Önerilerinizi bekliyorum.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Eğer düşünürseniz çift kabin pick-up'larda sizin bütçenize göre çok sayıda araç var.
Bunun dışında meraklısıysanız 90'lı modellerde Land Rover Defender vardır. Yüksek aracın kralıdır. Parça sıkıntısı filan da olmayan bir araçtır. Ama bayağı hardcore'dur, kullanımı zordur =)
Bunlar aklınıza yatmıyorsa ben de Duster derim.

BlackCrip97

Asfalt Kurutucu
25 Eki 2016
8
2
595
Eğer düşünürseniz çift kabin pick-up'larda sizin bütçenize göre çok sayıda araç var.
Bunun dışında meraklısıysanız 90'lı modellerde Land Rover Defender vardır. Yüksek aracın kralıdır. Parça sıkıntısı filan da olmayan bir araçtır. Ama bayağı hardcore'dur, kullanımı zordur =)
Bunlar aklınıza yatmıyorsa ben de Duster derim.
Land Rover'ın km çok olur, pickup'larada pek sıcak bakmıyoruz teşekkürler.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Yüksek araç demişsiniz lakin ford lar genellikle alçak arabalar. Tabi şimdi benim yükseklik anlayışım farklı yerden 5 metre yüksek bir araba kullandığım için.Bana alçak geliyo.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
C-Max'in Duster'a göre eksi yönleri neler biliyor musunuz?
Eğer asfalttan çıkıp araziye dağa taşa vuracaksanız C-Max'in tabanının yere yakın oluşu eksi yön olur. Medeni arabadır C-Max. Bir de

Duster'ın bakım maliyeti filan doğal olarak düşük oluyor.
Tam bu sorunuza cuk oturan bir olay vardı. Duster'lar ilk çıktığında bir akrabamız sırf km'si yükseldi diye dizel Focus C-Max Ghia'larını satıp o zamanlar yeni çıkmış olan Duster'ın full donanımlısını almışlardı. Görüp sorduğum zaman pişmanız demişlerdi. Sanırım Duster'dan daha elit bir SUV beklentileri vardı :)

Bu tarz araçların 2.el piyasasını bilmiyorum ama eğer temizini bulursanız kesinlikle C-Max'i öneririm. Alternatif olarak Renault Scenic'i de öneririm. Benim görüşüm, bütün Renault'lar bir yana, Scenic bir yanadır. Bütün kasaları iyi yapıldı Scenic'lerin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım