KAPALI Max 48000 tl ye az yakan otomatik c sınıfı hatcback

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Cann

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
0
535
Yaklaşık 7 ay önce aldığımız 2011 model 1.6 opel astra h otomatik ve temiz olan aracımızdan gayet memnunuz ancak yakıtı biraz fazla. İlk başta çok fazla sorun değildi aracın fiyat ve verdiği donanımla birlikte yakıt göz ardı ediliyordu. Ancak son zamanlarda yakıtın çok fazla olması bizi biraz zorladı. Bu sorundan 2 secenek çıktı.
1- Aracımıza LPG taktırıp memnun bir şekilde devam etmek. Ancak daha önce hiç lpgli araç kullanmadık ve cok iç açıcı gelmiyor.
2- Bu aracımızı satıp daha az yakan bir araç almak.
Bu arada aracımız far yağmur ve park sensörü hız sabitleyici gibi donanımları sahip ve yeni alacağımız aracımızda da en az bu seviyede donanım olması tercihdir.

semihs

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
34
22
595
35
Sakarya
Astra J 1.6 motor olarak son çıkan astra h ile ayni motor olarak biliyorum ikiside 115 hp ancak yakıt konusunda bi bilgim yok malesef sizin yakıt konusunda bir bilginiz var mı? ☺☺
115HP hocam, Lpg ile az yakar. Ben LPG'siz kullandım hız sabitleyici ile 90km hızda ortalama 5.5lt tüketiyordu. Tabi ister istemez yakiyor araç nekadar dikkat etsende.. Lpg'li, ortada ekranlı bi model alirsanız güzel olur 2011- 2012 model boyasiz hatasız ekranlı lpgli araç bulunabilir sanırım.

Yada bir kaç parça boyalı 1.4T lpg li bakabilirsin hocam

Emre Cann

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
0
535
Uzun yolda 90 sabit bende 5.5 gördüm ancak şehir içi biraz zorluyor j kasaya bakacam ama
115HP hocam, Lpg ile az yakar. Ben LPG'siz kullandım hız sabitleyici ile 90km hızda ortalama 5.5lt tüketiyordu. Tabi ister istemez yakiyor araç nekadar dikkat etsende.. Lpg'li, ortada ekranlı bi model alirsanız güzel olur 2011- 2012 model boyasiz hatasız ekranlı lpgli araç bulunabilir sanırım.

Yada bir kaç parça boyalı 1.4T lpg li bakabilirsin hocam

semihs

Asfalt Kurutucu
14 Eki 2016
34
22
595
35
Sakarya
Uzun yolda 90 sabit bende 5.5 gördüm ancak şehir içi biraz zorluyor j kasaya bakacam ama
Ben 6 ay kullandım Astra J 1.6 SPORT hem donanım olarak çok doluydu hemde konforluydu. Sadece tek sıkıntısı fazla yakması ben şehir içindede olabildiğince hiz sabitleyiciyle kullanıyordum. Şuanda Astra J facebook sayfasında çok iyi LPG montajcıları var. 2010 - 2011 model araçlara Atiker gold kullanabilirsin. 1500tl civarında yada Landi takılırsa uzun yıllar sıkıntısız sorunsuz araci kullanırsın.

Alternatiflere bakmak lazim ama ciddi bu araç memnun ediyor insanı gerek görünüş olarak gerek iç hacim ve konfor olarak o paraya alınabilecek en güzel araç bence. Ben nakite sıkıştığım için sattim 1.2 TSI ibiza referance aldim motoru daha canlı bu aracin ama mumla ariyorum astra j'yi :)

Emre Cann

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
0
535
Ben 6 ay kullandım Astra J 1.6 SPORT hem donanım olarak çok doluydu hemde konforluydu. Sadece tek sıkıntısı fazla yakması ben şehir içindede olabildiğince hiz sabitleyiciyle kullanıyordum. Şuanda Astra J facebook sayfasında çok iyi LPG montajcıları var. 2010 - 2011 model araçlara Atiker gold kullanabilirsin. 1500tl civarında yada Landi takılırsa uzun yıllar sıkıntısız sorunsuz araci kullanırsın.

Alternatiflere bakmak lazim ama ciddi bu araç memnun ediyor insanı gerek görünüş olarak gerek iç hacim ve konfor olarak o paraya alınabilecek en güzel araç bence. Ben nakite sıkıştığım için sattim 1.2 TSI ibiza referance aldim motoru daha canlı bu aracin ama mumla ariyorum astra j'yi :)
Teşekür ederim astra j ye bakmaya başladım bakalım hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım