KAPALI Megane mi yoksa Cee'd mi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sehakrbyk

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
1
0
535
bu iki araç arasında kaldım kullananlar yada tecrübesi olanlar sebepleriyle beraber araçların nasıl olduğunu açıklayabilir mi?

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Ben megane diyorum. 2.el piyasası(sedanla beraber daha iyi olacak) motoru,şanzıman şeffaflığı, iç yaşam kalitesi gerçekten yüksek. Aracı bizzat kullandım. Olumsuz olarak ekran eleştiriliyor. Uzun vadede kullanımda parmak izleri belli olacaktır. Yoksa butonlar büyük seçilebilir ve içerik zengin. Konfor olarak Astradan daha konforlu olduğu kesin belki ama kia ceed ile karşılaştıramam. Çünkü ceed ile ilgili çok bir bilgim yok

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Megane daha güncel bir model. Ceed in yeni kasasının casus fotoğraflarını görmeye başladık buda aracın en geç 1 yıl içerisinde kasa değiştireceğini gösteriyor. Konfor olarak Ceed 1 adım daha iyi kesinlikle. İç mekan konusunda megan yeni oyuncakları ile birlikte mutlak bir galibiyete sahip bu disiplinde. Dış tasarım olarak Megan ateş ediyor. Her trafikte gördüğümde dönüp bir kere daha bakıyorum. Yol tutuş olarak megane ın daha iyi olduğu söyleniyor genel olarak.

AdamOpel

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
34
20
595
ben ceed derim. Otomobillerde konfor/yol tutuş dengesini ideal ayarlayabilmek büyük bir mühendislik gerektir ve ceed de bu mühendislik var.

kerem28

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
5
0
585
Abi megane yakıt ekonomisinde önde açık ara ceed in çok yaktığını düşünüyorum konfor ve kalite yönünden ceed on numara 2015 modeller için diyorum motor gücü konusunda ceed daha iyidir yeni nesil 1.6 dizel 136 bg 7 ileri otomatik şanzıman çok başarılı

kesmenolux

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
7
4
595
39
Antalya
fransızdan uzak dur derim her ne kadar parça maliyeti ucuz. güzel ve ekonomik olsada daha sık parça değiştirir daha fazla bakıma girersin oda zaten diğerini kapatır birde uğraşırsın ...

kaan898

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
25
6
595
ceed gerçekten üzerinde ciddi çalışılmış bir araç,bence ceed daha kaliteli bir araç,üstelik dct de son derece performanslı eğer otomatik alınacaksa...

mrprofs

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
34
5
595
Kore araçları seridir ve seri oldukları kadar seleflerine göre 1 tık fazla yakar (+0.3-0.5 lt/100 km),fransız arabalarının tasarımı eyvallah çok hoş fakat kalite bakımından fransızdan ne kadar uzak olursanız kafanız o kadar rahat olur. :)

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Kore araçları seridir ve seri oldukları kadar seleflerine göre 1 tık fazla yakar (+0.3-0.5 lt/100 km),fransız arabalarının tasarımı eyvallah çok hoş fakat kalite bakımından fransızdan ne kadar uzak olursanız kafanız o kadar rahat olur. :)
Valla 6 senedir fransız kullanıyoruz bi debriyaj balatası degisti oda benim yüzümden oldu baska sıkıntı olmadı

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Şu Fransız sağlam değildir,sıkıntılıdır muhabbeti baydı.Suanki hiçbir menşeli araba bir baş ka menşeli arabadan aman,aman farklı değil.Hepsinin bazı noktalarda ufak üstünlükleri var o kadar gerisi zevke kalmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım