KAPALI Megane sport tourer privilege EDC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gencfotografcl

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
37
18
595
Arkadaşlar yakında clio'ma elveda diyip daha büyük bir otomobile geçmeye niyetliyim yıllardır röno kullanan bir aile olarak yine röno düşünüyorum , ilk önce lagunalara baktım önceliğim dizel otomatikler clio dan sonra bir daha benzinli otomatiğe bulaşmam bulaştırtmam keza şehir içi 10 lt yakıyor lagunalar 2.0 dizel otomatiği güzel ama içimde büyük bir kuşku olduğundan açık söylemek gerekirse soğudum çünkü elektronik problemleri var dedi kime sorduysam ve bayağı da sert bir otomobil dediler daha sonra otoparka aracımı park ettim bir de ne göreyim hiç sevmediğim komşumun megane sporttourer'ı gözümü alıyor şöyle bir bakayım dedim içine kahverengi ön konsol dizel otomatik tam istediğim araba eve çıkar çıkmaz açtım bilgisayarı aramaya başladım SPT privilege modeline rastladım bana iç mekan diğer sport tourerlara göre daha iyi geldi daha exclusive hissettirdi böyle bir otomobile göre
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ilege-otomatik-vites-hatasiz-410194073/detay/
bu otomobilin aynısını kullanan gören duyan konforu nasıl arızaları var mı özellikle EDC şanzımanın kusurları artısı eksisi kapı içi malzeme kalitesine kadar anlatabilecek birisi varsa çok memnun olacağım uzun bir yazı oldu okuduğunuz için sağolun :)

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
33
İstanbul
Marka
Renault
Bu kasa mondeolara da bakabilirsiniz.
Örnek olsun diye şöyle bir ilan bırakayım:
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ondeo-2.0-tdci-otomatik-vites-412570584/detay

Bilginiz olsun diye söyleyeyim; benzinli manuel vitesli modeller şehir içi standart kullanımda 8-9 lt tüketime sahip. Daha ucuz oldukları için eğer düşünürseniz ve az km yapıyorsanız gayet mantıklı bir seçim olacaktır. @CenkGs hocam sende yardımcı olursan sevinirim :)

Son düzenleme:

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
1 senelik fluence deneyimim olmuştu. Abimin şirket aracıydı biraz hor kullandık falan ama iyi arabaydı. Konfor ve izolasyonu memnun etmişti. Megane'ın pek bir farkı olacağını düşünmüyorum. Motora zaten diyecek bir şey yok.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu kasa mondeolara da bakabilirsiniz.
Örnek olsun diye şöyle bir ilan bırakayım:
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ondeo-2.0-tdci-otomatik-vites-412570584/detay

Bilginiz olsun diye söyleyeyim; benzinli manuel vitesli modeller şehir içi standart kullanımda 8-9 lt tüketime sahip. Daha ucuz oldukları için eğer düşünürseniz ve az km yapıyorsanız gayet mantıklı bir seçim olacaktır. @CenkGs hocam sende yardımcı olursan sevinirim :)
Çift kavrama şanzıman vardı sanırım bunlarda. Ah bir çift kavrama olmasaydı var ya fiyatı öyle uygun ki.. Km'si biraz fazla ama daha düşük km'de de bulunabiliyor aratınca. Tam aile aracı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım