Merhaba Arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Merhaba arkadaşlar, bir çok konuda mesajım olsa da tanışma ihtiyacı hissettim. :)

Ben Tolga, Evliyim, 27 yaşındayım, İzmir/Ksk'da yaşıyorum. Borsacıyım, özel bir aracı kurumda yatırım danışmanlığı yapıyorum.

Seat ibiza 1.0 ecotsi aracım var. Otopark'ı taaa ilk videolarından beri takip ediyorum. Nasıl keşfettim onu hiç hatırlamıyorum. Askerde falan telefonun internet kotasını videoları izlemek için harcıyordum. Allahtan o zaman az video yükleniyordu da internetim yetiyordu :)

Otopark'ı güzel yapan kurucularının ve takipçilerinin de samimiyetidir. Bu samimiyeti kaybetmediğimiz sürece ben buralarda olacağım :)

Daha önce hiç katılmadım otopark İzmir buluşmalarına ama bir sonrakinde aranızda olmaya çalışırım. Eminim çok keyiflidir.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Hoşgeldin Tolga kardeşim, aracın fotolarını bekliyoruz.
Bu arada ne olacak bu KLGYO nun hali uçtu gidiyor maşallah (maliyetim 1.388 :)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Benim elimde de var, yarın sabah bu kadar kar yeter diyip satacağım. Tüm Gyo'ları takibine al. Bir sonraki hareketi VKGYO'dan bekliyorum. Yine Trgyo takibimde.

Arabanın fotoğraflarını da akşam eve gittiğimde koyarım :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Zaten bizimleymişsiniz, tanıştığımıza memnun oldum. İlgi çekici bi mesleğiniz var, ekonomiye meraklıyım ama borsa konusunda cahilim :)

Keyifli forumlar diliyorum.

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Hoşbulduk arkadaşlar,

Fotoğraf atamadım, telefonumu değiştirdim eski telefonda kalmış. Şimdi de çekmek istemedim pisiz biraz.Bugün yıkatmayı planlıyorum çekip atarım. :)

@alfhonso İş keyifli gibi duruyor dışardan. Gerçekte ise başkasının parasını yönetmek gerçekten çok zor ve büyük sorumluluk. Haliyle stres yaratıyor.

Borsayı eğer yatırım aracı olarak görüp işlem yaparsan o zaman kazanırsın ve keyif verir. Eğer kumar ruhunu tatmin etmek veya bir anda zenginleşme olarak görürsen kaybedersin..

Bu konuyla ilgili de soracaklarınız olursa her zaman samimiyetle cevap vermeye çalışırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım