Merhaba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Devotee

Asfalt Kurutucu
28 Ara 2016
6
12
595
İstanbul
Herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım. Otopark' ın test videolarını gerçekçi, tarafsız ve başarılı bulduğum için foruma da üye olmak istedim. Adım Ceyhun. 34 yaşındayım. İstanbul' da yaşıyorum. Herkese keyifli forumlar dilerim...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Herkese merhaba. Aranıza yeni katıldım. Otopark' ın test videolarını gerçekçi, tarafsız ve başarılı bulduğum için foruma da üye olmak istedim. Adım Ceyhun. 34 yaşındayım. İstanbul' da yaşıyorum. Herkese keyifli forumlar dilerim...

Hoşgeldiniz Ceyhun bey, nice sohbetlerde ve test videolarında görüşmek üzere, deneyimleriniz ve önerilerinizle de bizlere katılmanız mutlu eder. İyi çalışmalar

Devotee

Asfalt Kurutucu
28 Ara 2016
6
12
595
İstanbul
Hoşgeldiniz Ceyhun bey, nice sohbetlerde ve test videolarında görüşmek üzere, deneyimleriniz ve önerilerinizle de bizlere katılmanız mutlu eder. İyi çalışmalar

Hoş bulduk. Teşekkür ederim. Bu arada çoklu alıntı yapabiliyor muyuz? Ben göremedim. Mesaj kalabalığı yaptıysam kusura bakmayın.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hoşgeldiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım