Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
Merhabalar;

adim Fatih, yurtdisinda uluslararasi bir firmada orta duzey yonetici olarak calisiyorum, is geregi surekli seyahat halinde oldugum icin pek paylasim firsatim olmuyor ama firsat buldukca siteyi takip ediyorum.

Is geregi kullandigim sirket araci surekli degismekle birlikte; Ben ve esimin kullandigi sahsi araclarimiz bunlar:

BMW 135i xdrive : bu benim ikinci 135i aracim, birincisini bir kaza sonucu pert ettim. keyfe keder gazlamak, pist gunleri yada otoban uzeri yolculuklar icin aldim kaza yapmadigim surece yada saglam bir masraf cikarmadigi surece ailemizin daimi uyesi ,

Volvo V40 CrossCountry D3 Geartronic: Hatunun favori araci, Toyota C-Hr icin baya niyetlenmistik ama vazgectik, Volvo Lexus gibi markalari bayanlar nedense cok seviyor. Bmw'den sonra bana cok hantal geliyor, Polestar uygulamasiyla 177 beygir.

ve Ford Ka : Ustu kapali bisiklet diye nitelendiriyoruz, kisa mesafe islerimizde en ekonomik cozum, 2014 model, sifir olarak aldigim ilk aracim, satmaya kiyamadim bakkala giderken ise yariyor az yakiyor :)

Bu araclarla ilgili sorulariniz olursa konusabiliriz..
Hepinize iyi forumlar.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
Hosbulduk

Avrupanin belli basli baskentleri ve Amerika arasinda mekik dokuyorum, ikametim polonyada, son 6 senedir polonyada ikamet ediyorum.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
Hoşgeldiniz hocam 1.35 fotoğraflarını da görmek isteriz :)
resim konusunda baya tembelim, zaman bulamiyorum, gecen bir arkadasim da dedi senin yerinde olsam havalar gunesliyken prof. bir fotografci ile bir calisma yaparim diye.. Aklimda cok fikir var ama zaman bulamiyorum. Arabayi satin aldigim gun cekilmis birkac resim var :) onlardan bir tane ekleyeyim buraya
image2.JPG

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
resim konusunda baya tembelim, zaman bulamiyorum, gecen bir arkadasim da dedi senin yerinde olsam havalar gunesliyken prof. bir fotografci ile bir calisma yaparim diye.. Aklimda cok fikir var ama zaman bulamiyorum. Arabayi satin aldigim gun cekilmis birkac resim var :) onlardan bir tane ekleyeyim buraya
Maşallah hocam totosu çok güzelmiş rengine de bayıldım güle güle kullanım inşallah. Zamanla daha çok fotoğrafını görürüz umarım :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche

tesekkurler insallah birgun turkiye vergi sistemine el atar da daha iyisi sizin olur, bu araba ayri bir sevda :) kapali garajda sakliyorum, butun gun sirket aracina binip sonra aksam eve gelince bu araci siliyor temizliyorum :D gecmisi pek parlak degil (kotu yoldan kurtardim garajinin arabasi yaptim onu), once test araci olarak bayiye gelmis sonrasinda bir sirket adina satin alinmis, sirket sahibinin kucuk oglu kullaniyormus ve sonrasinda ben satin aldim, bir sorunu yok zaten az kullanilmisti.. ben de keyfekeder haftasonlari zevk icin kullaniyorum zira sehirici trafikte bu araci kullanmak istemiyorum, hem cok yakiyor hem de sehir icinde araba kullanmak zevkden cok cile oluyor.

Polonyada turkiyedeki motorlu tasit vergisi gibi bir vergi yok, sadece zorunlu sigorta var, oyle olunca buyuk hacimli araba sahibi olmanin bir kulfeti olmuyor. Bundan dolayi buraya gelen turklerin ilk yaptigi sey ikinci el BMW M3 falan almak oluyor :) Ben C sinifindan daha buyuk araclari sevmedigimden bu araci begendim ve aldim.

Bu araci almasaydim B segmenti Audi S1 alirdim. Ara ara aklim 4 ceker bir dizel al diyor ama govde salinimi virajlara hizli girmemi engeller diye pek cesaret edemiyorum, birgun X1 yada evouqe ile uzun yol yapip virajlardaki performansini test etmem gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım