KAPALI nissan juke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arda-03

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
7
0
585
merhabalar 2012 nissan juke lpgli otomatik vites alınır mı alınmaz mı şöyle iyidir şöyle kötüdür yorumlarınızı esirgemeyin :D

Eray132

Elit Apaçi
9 Eyl 2016
63
15
970
Bence alınmaz o fiyata çok daha iyi araçlar alınır çok sert bi araba şehir içinde kasislerde falan ciddi anlamda konforsuz almayın :(

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba. Juke malum çok fonksiyonel bir araba değil. Daha çok tasarım, dinamizm, yüksek oturma pozisyonuna rağmen sportif yapı vb. özellikleriyle benim de çok beğendiğim bir keyif aracı. Alırsanız da lpg ile değil, benzin veya dizel motorla alın derim. Çünkü zaman ilerledikçe lpg kaynaklı arızalar, arabadaki bütün keyfi kaçırır. Bir de istediğiniz gibi bir Juke bulamazsanız alternatif olarak 500x'lere bakın derim. Karakter olarak çok benziyorlar. Sadece 500x biraz daha geniş.

arda-03

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
7
0
585
Merhaba. Juke malum çok fonksiyonel bir araba değil. Daha çok tasarım, dinamizm, yüksek oturma pozisyonuna rağmen sportif yapı vb. özellikleriyle benim de çok beğendiğim bir keyif aracı. Alırsanız da lpg ile değil, benzin veya dizel motorla alın derim. Çünkü zaman ilerledikçe lpg kaynaklı arızalar, arabadaki bütün keyfi kaçırır. Bir de istediğiniz gibi bir Juke bulamazsanız alternatif olarak 500x'lere bakın derim. Karakter olarak çok benziyorlar. Sadece 500x biraz daha geniş.
temiz bir juke buldum yorumlara göre onu değerlendireceğim lpg li corolla kullanıyorum şuana kadar bi sorun çıkartmadı umarım juke da öyledir yoksa benzinli düşünmüyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,360
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
temiz bir juke buldum yorumlara göre onu değerlendireceğim lpg li corolla kullanıyorum şuana kadar bi sorun çıkartmadı umarım juke da öyledir yoksa benzinli düşünmüyorum
Siz çok müstesna bir araba kullanıyormuşsunuz. Lpg tabii ki sorun çıkarmaz sizde :) .
Nissan ve Renault ortak motor kullanıyorlar malum. Renault motorlarına çok fazla lpg uygulaması duyuyoruz. Bu motorlar hakkında tecrübeli arkadaşlar mutlaka çıkacaktır. Otm. şanzıman cvt ise o da genel olarak zevksiz ama konforlu ve sorunsuzdur. Arabanın geri kalanını zaten siz de görmüş, incelemişsinizdir. LPG kullanımında sorun yaşatmayan bir motoru varsa her türlü alınır.
Alana neden aldın demeyeceğim basketbol ayakkabısı gibi bir araba :)

arda-03

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
7
0
585
Siz çok müstesna bir araba kullanıyormuşsunuz. Lpg tabii ki sorun çıkarmaz sizde :) .
Nissan ve Renault ortak motor kullanıyorlar malum. Renault motorlarına çok fazla lpg uygulaması duyuyoruz. Bu motorlar hakkında tecrübeli arkadaşlar mutlaka çıkacaktır. Otm. şanzıman cvt ise o da genel olarak zevksiz ama konforlu ve sorunsuzdur. Arabanın geri kalanını zaten siz de görmüş, incelemişsinizdir. LPG kullanımında sorun yaşatmayan bir motoru varsa her türlü alınır.
Alana neden aldın demeyeceğim basketbol ayakkabısı gibi bir araba :)
teşekkür ettim yorumlar için araştıracağım lpg işini.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım