KAPALI Öğrenci İlk araba 75.000 tl bütçe

sarparas

Sarp ARAS
Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
6
Marka
BMW
Arkadaşlar merhaba öğrenciyim ilk arabamı alıcam yazdığım gibi 75.000 tl bütçem var arabalara olan ilgim büyük ufak tefek aksiyon hız yanlama işlerini seviyorum isteklerimi az da olsa karşılayabilicek küçük dokunuşlar yapılarak ( jant,egzoz,bodykit,vb) çok tatlı olabilicek bir araba ariyorum önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
20,819
Marka
Skoda
Yanlama dediğine ve öğrenci (genç bir öğrenci olduğunu varsayıyorum) olduğuna göre BMW nin bütçene göre olan bir 3 serisi :D

sarparas

Sarp ARAS
Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
6
Marka
BMW
Yanlama dediğine ve öğrenci (genç bir öğrenci olduğunu varsayıyorum) olduğuna göre BMW nin bütçene göre olan bir 3 serisi :D
bmw candır tabiki gönül ister bi e92 alalım da temizini bulmak zor umarım alabilirim :D

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,901
Marka
Toyota
bmw candır tabiki gönül ister bi e92 alalım da temizini bulmak zor umarım alabilirim :D
75 bin tl ye çok güzel makyajlı E46 318i Coupe-Sedan alabilirsin, motorları çok sağlıklı değil fakat 143 PS 200nm tork ile 6 silindirli 320i sıralı 6 lıları aratmaz. Yanlama gibi bir düşüncen varsa manuel bakınız, aracın limitlerine daha çabuk ulaşırsınız.Öğrenci olduğunuz için eğer yeni nesil motorların arızaları ile uğraşamam diyorsanız yine E46'ların makyajsız olanlarından minimum 318i/320i manuellere bakınız, fakat her ne BMW'yi alırsanız alın güvendiğiniz bir ustanızla birlikte araca bakınız özellikle BMW gibi tüm türk gençliğinin çilesini çekmiş araçlarda zarar görmüş olanı alırsanız başınız çok fazla ağrır.😉

Bir de BMW'de stock oynanmamış olarak bulup ona binerseniz, hiç bir araçtan alamayacağınız zevki ondan alırsınız.

Son düzenleme:

sarparas

Sarp ARAS
Düz Yol Gazcısı
Beğeni puanı
6
Marka
BMW
75 bin tl ye çok güzel makyajlı E46 318i Coupe-Sedan alabilirsin, motorları çok sağlıklı değil fakat 143 PS 200nm tork ile 6 silindirli 320i sıralı 6 lıları aratmaz. Yanlama gibi bir düşüncen varsa manuel bakınız, aracın limitlerine daha çabuk ulaşırsınız.Öğrenci olduğunuz için eğer yeni nesil motorların arızaları ile uğraşamam diyorsanız yine E46'ların makyajsız olanlarından minimum 318i/320i manuellere bakınız, fakat her ne BMW'yi alırsanız alın güvendiğiniz bir ustanızla birlikte araca bakınız özellikle BMW gibi tüm türk gençliğinin çilesini çekmiş araçlarda zarar görmüş olanı alırsanız başınız çok fazla ağrır.😉

Bir de BMW'de stock oynanmamış olarak bulup ona binerseniz, hiç bir araçtan alamayacağınız zevki ondan alırsınız.
çok sağolasın kafamda yeni fikirler oluşturdun babam galerici zaten alıcağım araba iyi bir kontrolden geç çok teşekkürler 👏🏼👏🏼

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Profesör
Beğeni puanı
421
Marka
Volkswagen
Eğer arkadan itiş şartı yoksa 1.6 ecoboost focus 3 182 hp ile özellikle performans anlamında bir çok aracı üzer. Tol tutuşunu konuşmaya gerek dahi yok.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
39,329
Marka
Ford
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...atasiz-2015-model-26ooo-km-de-685688923/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...iz-sifir-ayarinda-orjinal-red-681689470/detay

Yazılımlı da olur dersen 185 hp. Oynamayı seviyormuşsunuz işte hazır çoğu şeyiyle modifiye edilmiş araç. Bir tramer durumu mevcut, ilan sahibine de çok güvenemedim ama siz de galerici olduğunuz için aracı incelersiniz zaten.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-fiesta-black-plus185hp-565897727/detay

Son düzenleme:

Ozgur Gunes

Panpa
Beğeni puanı
7,589
Marka
Opel
E baban galericiyse 75 bin bizim 85 imiz gibi bişi, 116i al geç. N'olur, yalvarıyorum, şu modifiye işlerini apaçiye kaçmadan yapıver. Gerçekten toplum olarak çakal çukala doyduk. 1 adete daha tahammül kalmadı.