AÇIK ÖTV İndirimli Araç Seçimi / ÖTV Muafiyetli Alınabilecek Araçlar

TaqPolimeraz

Serdar Altundemir
Senkromeççi
7 Nis 2021
3
3
95
33
Malatya
herkese merhaba. ötv muafiyetiyle bir araç almayı düşünüyorum. indirimli olarak alınabilecek araçların üst limiti 450.000tl olarak sınırlandırılmış. bu fiyata alınabilecek olan araçlara baktım, bir kaç araç arasında kararsız kaldım. aşağıda belirttiğim araçlar arasında en ağır basan hyundai i20 oldu. 2 kişilik bir aileyiz o sebepten çok geniş olmasına gerek yok. ama kronik bi sorunu var mı veya diğer markalar tercih edilmeli mi yardımcı olursanız çok sevinirim.

hyundai i20 - elite 1.4 100 ps otomatik
hyundai bayon - elite 1.4 100 ps otomatik
opel corsa - elegance 1.2 75 ps manuel
honda city - elegance 1.5 100 ps otomatik
peugeot 208 - prime 1.2 puretech 75 ps manuel

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
herkese merhaba. ötv muafiyetiyle bir araç almayı düşünüyorum. indirimli olarak alınabilecek araçların üst limiti 450.000tl olarak sınırlandırılmış. bu fiyata alınabilecek olan araçlara baktım, bir kaç araç arasında kararsız kaldım. aşağıda belirttiğim araçlar arasında en ağır basan hyundai i20 oldu. 2 kişilik bir aileyiz o sebepten çok geniş olmasına gerek yok. ama kronik bi sorunu var mı veya diğer markalar tercih edilmeli mi yardımcı olursanız çok sevinirim.

hyundai i20 - elite 1.4 100 ps otomatik
hyundai bayon - elite 1.4 100 ps otomatik
opel corsa - elegance 1.2 75 ps manuel
honda city - elegance 1.5 100 ps otomatik
peugeot 208 - prime 1.2 puretech 75 ps manuel
75 ps 1980 lerde alinabilirdi belkide ama 2022 de kabul edilemez artik. (Donanim sever biri olarak diyorum )

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
899
1
1,717
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Bunların içinde benim tercihim City olurdu. Hacim olarak yeterli. Ve tasarımı da görece güzel duruyor. Otomatik olması da büyük avantaj. Japon sorunsuzluğu da eklenince kafa rahat bir şekilde binilir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım