KAPALI Öğrenci ye araba seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bydeniz35

Düz Yol Gazcısı
5
Abilerim kardeşlerim üniversite öğrenciyim ve araba almaya karar verdim aklımda 3 seçenek var BMW 530D e60 kasa - Audi a6 3.0Tdi 2006-2007 ve son olarak Mercedes clk 270 2004-2005

BMW hayalim var ama çoğu kişi uzak dur sanayiden çıkmazsın dedi Mercedes ya da Audi al sanayi yüzü görme dediler sizlere danışmak istiyorum yaşadığım yerde yollar çok güzel değil sizcehayalim olan BMW mi almalıyım yoksa riske girmeyip diğer seçenekleri mi değerlendirmeliyim ? (ÜNİVERSİTEYİ BULGARİSTAN DA OKUYORUM)

Son düzenleme:
@bydeniz35 beylik lafları dinlemeni tavsiye etmem her modelin hatta her donanım paketinin bile yüzlerce detayı varken, Audi al sanayiye hiç girme demek çok mantıksız, bu arada almayı düşündüğün araçlar öğrenci için büyük külfet eğer sadece kendin kullanacaksan daha düşük segmentlere bakmalısın.

@bydeniz35 beylik lafları dinlemeni tavsiye etmem her modelin hatta her donanım paketinin bile yüzlerce detayı varken, Audi al sanayiye hiç girme demek çok mantıksız, bu arada almayı düşündüğün araçlar öğrenci için büyük külfet eğer sadece kendin kullanacaksan daha düşük segmentlere bakmalısın.
Teşekkür ederim yalnız birşeyi yazmayı atlamışım Bulgaristan da öğrenciyim burda arabalar çok pahalı değil

Teşekkür ederim yalnız birşeyi yazmayı atlamışım Bulgaristan da öğrenciyim burda arabalar çok pahalı değil
Bmw hayalin varsa üstünü kapatma, yakıt eğer orada ucuzsa(hep dizel yazmışsın belli ki mazot ucuz) E82 kasa 123d öğrenci için çok zevkli olur.
bmw_1-series_2008_wallpapers_5_b.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...