Otopark.com-Mersin/Adana

Mersinde buluşma olsa nerede olabilir ?

• Kullanılan toplam oy
    11
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
Merhaba arkadaşlar otopark.com mersin takipçilerini varsa burda toplayalım komşu şehir adanayı dahil ettim çünkü yakınız :)
Kendimden başlıyayım önce Arda Tunca 94 mersin doğumluyum. Gaziantepte makine mühendisliğ okuyorum şu an kendime ait bi aracım yok ama ailecek kullandığımız 2015 FB7 kasa civic elegance eco otomatik aracımız var :)

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
24
Forumda buluşabilrizde BEnce MArinayı eklemelisin kardeşim elit mekanlar daha iyi olur şahincilerin olmadığı bilgili insanların olacağı bir yer :))

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
24
Bu arada ben Gaziantep'liyim bı sıkıntın olursa yardımcı olurum

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
marinada var ankette merak etmeyin :)
şöyle yarı yıl tatili olduğu zaman ocak şubat gibi buluşma ayarlıyabiliriz mersinle adana arasında bilindik güzel yer varsa orda da yapabilriz adandan arkadaşlarda rahat gelsin diye :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
marinada var ankette merak etmeyin :)
şöyle yarı yıl tatili olduğu zaman ocak şubat gibi buluşma ayarlıyabiliriz mersinle adana arasında bilindik güzel yer varsa orda da yapabilriz adandan arkadaşlarda rahat gelsin diye :)

Gelmek Sıkıntı Değil , Radar Sıkıntı :D Bizim Adana-Mersin Arası Kadar Radarlı Olan Bölge Var Mıdır Ya :D

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
Gelmek Sıkıntı Değil , Radar Sıkıntı :D Bizim Adana-Mersin Arası Kadar Radarlı Olan Bölge Var Mıdır Ya :D
haklısın valla cuma öğlen mersinden adanaya gidecem inşallah fişlenip eve resmimiz gelmez gerçi yazın focus dizelle baya 170lere kadar kapıştık bir şey gelmedi çok şükür :D

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
24
Şirket spec fluance lar varya cinnet sebebi şehir içinde saçma salak kulanıyorlar. Her ışıkta bir roll denemesi yanında bisikletli çocukda dursa gazlamaya başlıyorlar hemen

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
ankette mersin marina otoparkı var ama geçen gittim ücretli yapmışlar orayıda içerde 6serisi continentalGT falan duruyordu ama biraz daha ilersindeki toprak alan açık orası düşünülebilir herhangi bir etkinlikte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım