Pasta cila ve cam filmi konusunda yardımcı olurmusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emin32

Profesör
8 Eki 2016
132
53
1,035
öncelikle herkesin kandili mübarek olsun
sorum şöyle birşey arabaya (renault grand scenic 2010) pasta cila ve camlara film çektirmek istiyoruz bu işlemler yapılırken nelere dikkat edelim tavsiyeleriniz nelerdir 300 tl dedi cam filmine ıspartada oturuyorum 5 yıl garanti verdi pazarlıkla 250 tl ye anlaştık pasta cilacıda 300 tl istedi 1-2 yerde rutüş olacak çok küçük yerde tavsiyelerinizi bekliyorum ve fiyatlar nasıl ? herkese teşekkürler
d2866c3630891215dc45d6058cf5c004.jpg
4aaa74ddd6bf2cec78c8c859641f2325.jpg

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
Plastik aksamları ( ayna kökleri, ön cam orta kuşakları vb ) bant ile kapamalarını söyle zaten 7 yıldır güneş alan o aksamlar beyaz lekelerle dolar çaresi de yok deli eder adamı
cam filmi için eğer çocukda olacak ise arabada kırılmaz olarak tabir edilenden yaptır biraz pahalıdır yok çok fazla çekerler ise fiyatı en azından arka yan camları kırılmaz yaptırmanı öneririm. Hayırlı kandiller

Emin32

Profesör
8 Eki 2016
132
53
1,035
Plastik aksamları ( ayna kökleri, ön cam orta kuşakları vb ) bant ile kapamalarını söyle zaten 7 yıldır güneş alan o aksamlar beyaz lekelerle dolar çaresi de yok deli eder adamı
cam filmi için eğer çocukda olacak ise arabada kırılmaz olarak tabir edilenden yaptır biraz pahalıdır yok çok fazla çekerler ise fiyatı en azından arka yan camları kırılmaz yaptırmanı öneririm. Hayırlı kandiller
Çok teşekkürler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım