pasta tavsiyesi

Comolokko61

Semih ehli
Takipçi
7 Nis 2020
2
0
10
35
İstanbul
Marka
Fiat
arkadaşlar pasta cila wax vs hiç kullanmadım ve neredeyse hiçbir bilgim yok.
pasta zımpara görevi görüyor sanırım fakat bunlarında kalitelisi ve kendi arasında aşındırma dereceleri var araştırdığım kadarıyla.

herkes kaportacıya gitmemi söylüyor ama virüs nedeniyle izine yollandık vakit bol para az kısacası.
tanıdıkta pasta cila için makina var eğer sizlerde pasta olarak hangisinden almam konusunda yardımcı olursanız çok sevbineceğim.

evet arabada derim birkaç çizikte var onları kapatamayacağımı az çok zaten tahmin ediyorum ama en azından kurtarabildiğim kadarını kurtarmaya çalışıyim.

fotoda görünen yerler arabayı ilk aldığımda görünmüyordu fakat kapıların işlem gördüğünü biliyorduk.
2 ssene içinde görüntü normalden bu hale geldi,
önerilerinizi bekliyorum.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kapilariniz islem gorduyse buna herhangi pasta ise yaramayacaktir . Resimlerden gordugum kadariyla verniktede sikinti var . Cok ince zimpara ve kalin bir makine ile yapilan pasta (marka farketmeksizin ) toparlayabilir ancak bir nebze.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım