Petronas Syntium Yağ Nasıldır ?

umut777

Asfalt Kurutucu
30 Kas 2019
15
2
595
22
İstanbul
Marka
Opel
Merhabalar, 1.4 turbo aracım için yağ değişimim yaklaşıyor. Mercedes petronas f1 takımının başarılarını gördükçe kafam karıştı. Bu yağı araştımaya başladım. Forumda kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz? Petronas mı? Liquimoly mi?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,284
1
9,436
4,970
kocaeli
Petronas Syntium 5w30 yağ kullanıyoruz ama aslında selenia alacaktık , Parçacı dedi ki bu aslında onun aynısı selenia&petronas ortak sadece ambalaj farklı diye . Tamam dedik aldık .

Aslında kullanıyoruz dedim ama o günden sonra arabayı kullanma fırsatımız olmadı desem yeridir . Aradaki farkı çok gözlemleyemedik haliyle .

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,690
2
9,625
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
PETRONAS çok kaliteli bir üreticidir . Önceden kimse MOTUL bilmezken şu an MOTUL nasılsa , PETRONAS markası da aynı yolda siz hesaplayın :)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Petrol devleri arasında sayabiliriz. Malezyalı bir firma, yağları kalitelidir. Sorun yaşamazsınız. Hangi marka sorusuna gelirsek hangisi ucuzsa onu tercih edin. Liqui moly koydum araba kanatlandı petronas koydum +50 hp gibi yorumlar gerçek dışıdır. İki marka arasındaki farkı ne siz ne de arabanız anlayamazsınız emin olun.
Tek yapmanız gereken aracınıza uygun spesifikasyonu karşılayan bir yağ almak

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım