Peugeot 308 Premium Plus Auto6R

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Merhaba,
Cactus' ü satıp yerine 2011 model 308 Pp Auto6R aldık. Bir araç satıp iki araç alalım düşüncemiz vardı. Bunu hayata geçirmiş olduk. Bir de küçük çaplı 4x4 bir araç arıyoruz.(Terios veya Vitara gibi.) Sürekli Peugeot&Citroen binen biri olarak kullanmak istediğim bir modele yönelme tercihinde bulundum. Yavaş yavaş tanıtımlarını ve hatta testini de yapıp sizlerle paylaşacağım.

Herkese selamlar...

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
Aynı kasanın 1.6 benzinlisine sahiptim, severek kullanıyordum güzel arabadır. Yüksek yakıt tüketimi nedeniyle satmıştım.

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim.
Aynı kasanın 1.6 benzinlisine sahiptim, severek kullanıyordum güzel arabadır. Yüksek yakıt tüketimi nedeniyle satmıştım.

Bendeki dizel. Fethiye'den aldım aracı hemen tüketim için sıfırladım sayacı Bodrum'a geldiğim zaman baktığımda 4.8 lt görünüyordu. İlk kullanım için iyi diye düşünüyorum. İlk izlenimlerim arasında eksi olarak direksiyon sertliği gözüme çarptı. Şu sıra onun üzerine kafa yoruyorum.:rolleyes:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bendeki dizel. Fethiye'den aldım aracı hemen tüketim için sıfırladım sayacı Bodrum'a geldiğim zaman baktığımda 4.8 lt görünüyordu. İlk kullanım için iyi diye düşünüyorum. İlk izlenimlerim arasında eksi olarak direksiyon sertliği gözüme çarptı. Şu sıra onun üzerine kafa yoruyorum.:rolleyes:

Evet direksiyonu sert bir arabaydı 308.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım