Renault Clio RS 172 Test Sürüşü / 172 Beygir artık 210 Beygirden güçlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese Merhaba ,

Arkadaşım Berkay ile Renault Clio RS'i inceledik,

Arac makyaj öncesi kasa fakat makyajlı kasanın birçok parçasını üstünde barındırıyor, Makyajlı kasa 182 Beygir olmasına rağmen ,

İnclemede bulunan bu araç 172 den 210 beygire çıkarılmıştır
smile.png

Araç hakkında yorumlarınızı merak ediyorum ve genel olarak Clio RS hakkında düşünceleriniz ,

Teşekkür ederim

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
172 beygir 210 beygirden nasıl güçlü oluyor ?
Ayrıca açıklamanızda aracın 172 beygir den 210 beygire çıkartıldığını söylemişsiniz. Bu durumda 210 beygirlik araç 172 beygirlikten daha güçlü olmaz mı ?

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
172 beygir 210 beygirden nasıl güçlü oluyor ?
Ayrıca açıklamanızda aracın 172 beygir den 210 beygire çıkartıldığını söylemişsiniz. Bu durumda 210 beygirlik araç 172 beygirlikten daha güçlü olmaz mı ?

Stock 172 beygir olan araç 210 beygir modifiyeler ile :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
2003 model, 3 kapılı, Dynamique paket Clio 1.6 16 Valf kullanmıştım bir dönem. İyi lastik kombinasyonu ile gidişi beni tatmin ediyordu. 1.6'nın gidişi bile beni şaşırtmıştı, bu aracı düşünemiyorum.. Güzel video olmuş, ellerinize sağlık.

Konunun yeri değil fakat Megane Coupe 1 incelemenize sitem edeceğim, bir aracın bu kadar umursamaz şekilde incelendiğini ilk defa gördüm. Araç sahibinin verdiği bilgilerin doğruluğu bile yoktu. Heyecanla beklediğim Megane Coupe 1 incelemeniz hayal kırıklığına uğrattı.:)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım