Rötuş Boyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
Herkese günaydın bugün sabah araca indiğimde bunu gördüm valla açıkçası nasıl olduğunuda anlamadım buraya rötuş boyası yapılabilir mi yapılırsa çok mu sırıtır yaklaşık 3 4 cm kadar falan var

Ekli dosyalar

• IMG_5542.JPG
    IMG_5542.JPG
    482.1 KB · Görüntüleme: 284

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Herkese günaydın bugün sabah araca indiğimde bunu gördüm valla açıkçası nasıl olduğunuda anlamadım buraya rötuş boyası yapılabilir mi yapılırsa çok mu sırıtır yaklaşık 3 4 cm kadar falan var
Geçmiş olsun ya biri soymuş ya da çok yakından tazyikli su sıkıldıysa boyayı yüzmüş olabilir.
Rötuşla sırıtır fakat şu halinden daha fazla sırıtmaz tabi. Hem o açığın üstü boyayla kapanmalı astarı korumak için.

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
Yani çok fazla sırıtmazsa benim için bir sıkıntı yok
Ama nasıl olduğunu hakkaten çözemedim dün bir şey yoktu

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Yani çok fazla sırıtmazsa benim için bir sıkıntı yok
Ama nasıl olduğunu hakkaten çözemedim dün bir şey yoktu
Şoför veya yolcu kapısının orada boya kodu yazar genelde. Boya koduna göre boyacıdan isteyin imkanınız varsa kendiniz yapın. Küçük bir fırça + rötuş boyası 10₺ falan tutar. Boyacılar hiç özenmeden fırça vurup geçiyor kendiniz daha iyi yaparsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım