Scenic 2 1.6 otomatik

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Herkese selam yakın zamanda aileye yeni katılan üyemiz scenic 2 1.6 otomatik simit tüplü kendimce 4 günlük aracı anlatmaya çalışırsam
Aracın + yönleri
Bolca eşya gözü (ayakların altı koltukların altı vs.) her yerden birşey çıkıyor :)
Geniş camları sayesinde ferah iç alan ve güzel görüş açıları
Ortalama 28-30 kuruş ile güzel sayılacak yakıt tüketimi
Güzel donanımlar (cruise control-far yağmur sensörü 12 w soğut vs yeterli dijital ekran tv. ön arka park sensözleri vs.)
Genişçe bir bagaj ve tüm koltukların dümdüz yatıp çıkabilmesi ve arka koltukların ileri geri gidebilmesi
- Yönleri ise
Eski tip bir 4 ileri Ben pek performanslı kullanmadığım için pek öle üzmedi ama ani sollamalarda tabiki
üzüyor
Aracın boyutuna uymayacak küçük yan aynalar
Şimdilik bunlar bakalım daha neler göreceğim deneyimlerimi paylaşmaya devam ederim :)
poeTxZprj
po0p21rij

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
hayırlı uğurlu olsun hocam, kazasız belasız sürüşler diliyorum. Eleştireceğim bi nokta var o da kişisel zaten. Göstergesi ortada olan arabalarla uzak yakın hiç bi bağım yok multipla bile daha güzel geliyor gözüme :/

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
hayırlı uğurlu olsun hocam, kazasız belasız sürüşler diliyorum. Eleştireceğim bi nokta var o da kişisel zaten. Göstergesi ortada olan arabalarla uzak yakın hiç bi bağım yok multipla bile daha güzel geliyor gözüme :/
evet haklısın :) bende pek alışamadım .. ama geceleri gerçekten güzel gözüküyor :D

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Hayırlı ugurlu olsun gülle güle kullanın hocam:)
Arabanız lpg li mi acaba

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım