Selamlar Olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheDavsanci

Furkan T.oğlu
Profesör
21 Haz 2020
141
146
1,235
27
Gaziantep, Araban
Merhaba, değerli Otopark üyeleri mi desem Otopark ailesi mi desem bilemedim :)
Ben Furkan. Yeni atanmış bir İngilizce öğretmeni, anadan doğma araba hastası ve hatta manyağıyım (American Muscle deyince akan sular durur). 2 yıldır falan YouTube'den, epey bir süredir de denk geldiğim makaleler üzerinden Otopark'ı takip ediyorum. Artık aradığım cevapları etrafta bulamadığım için ve tabiri caizse araba muhabbetinin hastası olduğum için foruma katıldım. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Merhaba, değerli Otopark üyeleri mi desem Otopark ailesi mi desem bilemedim :)
Ben Furkan. Yeni atanmış bir İngilizce öğretmeni, anadan doğma araba hastası ve hatta manyağıyım (American Muscle deyince akan sular durur). 2 yıldır falan YouTube'den, epey bir süredir de denk geldiğim makaleler üzerinden Otopark'ı takip ediyorum. Artık aradığım cevapları etrafta bulamadığım için ve tabiri caizse araba muhabbetinin hastası olduğum için foruma katıldım. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Aleykümselam. Hoşgeldiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım