Selamlar Otopark Ailesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

futureclassic

Huseyin
Düz Yol Gazcısı
24 Haz 2020
28
107
160
İstanbul
Marka
BMW
Foruma yeni kayıt oldum, İstanbul'dan yazıyorum ismim Hüseyin. Ara ara girip okuyordum yeni kaydolabildim, 90 yılların güzelleri w124 w140 e39 e38 özel olarak sevdiğim araçlardan.

Araçla ilgili bakımları, masrafları, tecrübelerimi vb konular için garaj bölümünde resim ve videolar da yükleyeceğim. Yazılamayacak konuları video olarak youtube a da yüklersem eklerim linkini.

Otomobil tutkusunun peşindeyiz hepimiz, çokça bilgi alışverişinde bulunmak dileğiyle iyi forumlar dilerim.

Kaliteli platform için de Otopark ekibine teşekkürler

wheel.jpg

e381.png

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Foruma yeni kayıt oldum, İstanbul'dan yazıyorum ismim Hüseyin. Ara ara girip okuyordum yeni kaydolabildim, 90 yılların güzelleri w124 w140 e39 e38 özel olarak sevdiğim araçlardan.

Araçla ilgili bakımları, masrafları, tecrübelerimi vb konular için garaj bölümünde resim ve videolar da yükleyeceğim. Yazılamayacak konuları video olarak youtube a da yüklersem eklerim linkini.

Otomobil tutkusunun peşindeyiz hepimiz, çokça bilgi alışverişinde bulunmak dileğiyle iyi forumlar dilerim.

Kaliteli platform için de Otopark ekibine teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 27215

Ekli dosyayı görüntüle 27214
Aleyküm selam hoşgeldin iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım